Na jaře stále bez bodů, TJ Písek - Horní Suchá 2:1

07.04.2014 19:59

V neděli 6. dubna sehráli naši fotbalisté své druhé jarní mistrovské utkání a první jarní mistrovské utkání na půdě soupeře. V prvním jarním utkání na půdě soupeře se naši hráči po úvodní domácí porážce představili na půdě týmu TJ Písek. V tomto utkání naši hráči prohráli po výsledku 2:1 a ani ve druhém utkání jara nedokázali naši fotbalisté bodovat. Jedinou branku našeho týmu v tomto utkání vstřelil Robin Petík.

TJ Písek - TJ Depos Horní Suchá 2:1 (0:0)

Začali jsme určitě aktivněji než v předchozím domácím zápase, hned ve 3. minutě Hromada s Petíkem utekli dva na jednoho obránce, Hromada se rozhodl zakončit sám, přehodit gólmana ten mu ovšem konečky prstu míč vyškrábnul na roh. Za dvě minuty po faulu na Sukače, přímý kop se kterým si poradil gólman domácích. Domácí se dostali ke slovu ve 12. minutě, kdy domácí útočník se řítil sám na gólmana Smětáka, v poslední chvíli mu čistým způsobem ukopl míč Hromada. V rozmezí 19. - 20. minuty jsme kopali dva rohy, se kterými si domácí obrana poradila, následná patnácti minutovka se odehrávala spíše ve středu hřiště mezi oběma šestnáctkami. Až ve 35. minutě se domácí hráč ocitnul úplně sám v naši šestnáctce, ale gólman Směták perfektním zákrokem tuto šanci likvidoval. Posledních deset minut poločasu se dohrálo spíše v poklidu, domácí sice zkusili dvakrát vystřelit z velké dálky, ale tyto pokusy šli daleko od naši branky.

Tak jak jsme byli s první půli spokojeni, tak druhý poločas začal pro nás přímo katastrofálně. Hned ve čtyřicáté sekundě druhé půle dával stoper Jeziorsky malou domů gólmanovi, který při odkopu minul míč a ten skončil v naší síti - 1:0. Z toho jsme se oklepali, vyrazili do útoku, kde jsme hned po sobě kopali dva rohy, při druhém rohu si na míč naběhl Jeziorský ale jeho hlavička minula cíl snad o 15 cm. Vzápětí přišel ale druhý šok. Z nenapadne akce domácí hráč u rohového praporku, nakopnul míč a ten k údivu nás všech skončil za zády našeho gólmana, jestli to tak domácí hráč chtěl, to ví snad jen on sám - 2:0. Přes tyto dva laciné góly jsme se ale nevzdali a vrhli se do útoku se snahou s tímto stavem něco udělat, to se podařilo v 61. minutě, kdy gólman domácích při odkopu míče trefil našeho hráče Petíka od něhož se míč odrazil do domácí sítě, sníženo na - 2:1. Od této chvíle jsme se tlačili do útoku, ale
chyběla přesnost a hlavně finální přihrávka, domácí toho patřičně využívali a podnikali nebezpečné rychle protiútoky, naštěstí pro nás si ale také neporadili s koncovkou. Poslední šanci v utkání jsme měli v 91. minutě, kdy Hromada zahrával rohový kop, míč krásně posadil na hlavu Příborského, který z pěti metru do poloodkryté brány mířil snad deset cm nad bránu. Pak už rozhodčí zápas ukončil a opět jsme odcházeli se sklopenými hlavami. Nezbývá než ty hlavy zvednout a řádně se připravit na další venkovní těžký zápas ve Starém Městě.

Branka Horní Suché: 61. Petík Robin, ŽK: 30. Jeziorský David, 58. Bebenek Petr, 69. Hromada Karel, Rozhodčí: Tomai Martin - Ludvík Petr, Mudra Josef, Počet diváků: cca 120

TJ Písek: Kunák  - Kapsia, Sikora, Michalski, Krzyžanek - Zogata, Kajzar, Čmiel, Karpecki - Lubojacki, Niemiec.

TJ Depos Horní Suchá: Směták - Novák, Jeziorský, Stebel, Bebenek (81. Zeman F.) - Kubját - Zima, Hromada, Petík (89. Pietrasz), Kolder (64. Baránek) - Sukač (58. Příborský). Trenéři: Menoušek Zdeněk a Zedník Miroslav, vedoucí mužstva: Zalejský Aleš

admin-maro