Na jaře stále bez bodů. Slovan Orlová - Horní Suchá 2:1

13.04.2015 18:08

Ani ve druhém mistrovském utkání v jarní části naši fotbalisté nezískali ani bod. Tentokrát prohráli na hřišti týmu TJ Slovan Orlová výsledkem 2:1, kdy jedinou branku našeho týmu vstřelil Petr Příborský. Našemu mužstvu mužů tak vstup do jara nevyšel.

TJ Slovan Orlová - TJ Depos Horní Suchá 2:1 (1:1)

Druhé jarní venkovní utkáni jsme začali podstatně lépe než to první v Dobré. Kluci chtěli odčinit špatný výkon z prvního utkáni a na hřišti to bylo vidět. Od začátku utkáni jsme měli víc míč na svých kopačkách a vytvořili si několik slibných šancí. Jenže se projevila naše velká slabina a tou je koncovka. První zákrok utkáni ovšem musel předvést náš gólman, který v 10. minutě vyboxoval střelu Michala Ristovského z hranice šestnáctky. Poté se ve slibných šancích ocitli naši fotbalisté, ale jak už jsem zmínil ani Blaho a o minutu později Příborský koncovku nevyřešili v náš prospěch. V 16. minutě se dostal sám před gólmana Robin Čopák, ovšem i jeho střelu domácí gólman Kotrla vyrazil na roh. Přímý kop domácího Libora Němce zlikvidoval gólman Richter a ve 26. minutě z dalšího přímého kopu trefil Michal Pavlík pouze naši zeď. Ve 35. minutě se nám ovšem podařilo skórovat. Střelu Libora Stebela domácí brankář ještě vyrazil, ale na dorážku Petra Příborského už byl krátký - 0:1. Ve 43. minutě se pěknou střelou z 20 metru prezentoval Jiří Boor, gólman Richter ji ovšem vytlačil na roh. Když už se zdálo, že do kabin půjdeme s jednobrankovým náskokem, přišel nepochopitelný zkrat našich hráčů. Víc než hru jsme řešili rozhodnuti rozhodčího, domácí rychle rozehráli rohový kop a Michal Pavlík hlavou poslal míč do naší sítě - 1:1.

Na začátku druhé půle vyslal dvakrát po sobě Libor Stebel pěkné střely na domácí branku, obě však zlikvidoval domácí gólman. Ve 49. minutě se Michal Ristovský pokusil ohrozit naši bránu, ovšem měl balon na dlouhou nohu a střela nebyla nějak prudká. V těchto chvílích se hrál hurá fotbal nahoru dolu, ale bez větších vyložených šancí. Přišla ovšem 63. minuta, kdy se po střele domácích dostal k odraženému míči Michal Ristovský a všem ukázal, jak by si měl útočník při zakončení počínat - 2:1. V 71. minutě Přímý kop Tomáše Zimy zlikvidoval gólman a neujala se ani střela Petra Příborského z 20 metru. Pomalu se zdálo, že utkání spěje ke konci v průměrném tempu, když v 89. minutě fauloval brankář Kotva ve velkém vápně našeho hráče Kubu Pietrasze a hlavní sudí nařídil pokutový kop. Balon na značku penalty si postavil Robin Čopák, ovšem penaltu neproměnil. Ihned potom rozhodčí ukončil utkání.

Za dobrý výkon, hlavně v prvním poločase bychom si bod určitě zasloužili. Ale tak jak už jsem zmínil, šancí jsme si vytvořili dost, ale velice špatnou koncovkou jsme se sami připravili o body.

Branky: 45. Pavlík Michal, 63. Ristovský Michal - 35. Příborský Petr, ŽK: 42. Ganaj Dalibor, 74. Blaho Dominik, 82. Vyskočil Michal, Rozhodčí: Bartek Libor - Tvardek Erik, Mudra Josef, Počet diváků: cca 80

TJ Slovan Orlová: Kotrla - Boor, Sikora, Edr, Gajda - Němec L. ml., Káňa, Marcol (71. Zubák), Ristovský (90. Němec J.) - Minarik, Pavlík. Trenér: Němec Libor st.

TJ Depos Horní Suchá: Richter - Hradil, Kaleta (37. Pařík M.) Baránek, Kubját - Stebel, Čopák, Ganaj D., Zima (76. Vyskočil) - Příborský, Blaho (80. Pietrasz). Trenéři: Menoušek Zdeněk a Zedník Miroslav, vedoucí mužstva: Zalejský Aleš

admin-maro