Mužů vstup do jara nevyšel

31.03.2014 13:42

Odstartovala jarní část I.B třídy skupiny C  do které vstoupili naši hráči soubojem na domácí půdě s týmem TJ Internacionál Petrovice. Úvodní zápas jarní části našim hráčům nevyšel a naši fotbalisté po špatném výkonu prohráli 1:3 (0:1) a hosté z Petrovic tak oplatili našim hráčům podzimní porážku stejným výsledkem. Jedinou branku našeho týmu vstřelil v 50. minutě Robin Petík.

TJ Depos Horní Suchá - TJ Internacionál Petrovice 1:3 (0:1)

Zimní příprava již skončila a v sobotu 29. března odstartoval pro naše hráče jarní část soubojem na domácí půdě s mužstvem TJ Internacionál Petrovice. Do zápasů vstoupili naši hráči s cílem zvítězit. První šanci měli naši hráči, kdy Karel Hromada zahrával přímý kop, který vyslal na branku, kde se dostal k míči Filip Zeman, který posla hlavičkou míč před prázdnou branku tam ale ke smůle našich hráčů na míč nedosáhl Martin Baranek. Další šance přišla ve 26. minutě, kdy po prodlouženém autovém vhazování střílel hlavou Martin Baranek, ovšem jeho pokus perfektním zákrokem hostující brankář zneškodnil, a tak přišla první šance hostů, ze které se hráči Petrovic radovali z úvodního gólu. Po přihrávce ve 27. minutě se dostal k míči na malém vápně Petr Czyž a poslal míč přesně do domácí branky – 0:1. Do konce prvního poločasu se již nic zajímavého nestalo a první poločas tak skončil výsledkem 0:1 pro hostující Inter Petrovice. Do druhého poločasu vstoupili naši hráči aktivním pojetím a dočkali se vyrovnání, když se v 50. minutě přesně trefil Robin Petík - 1:1. Další šanci na vedoucí gól měl Martin Baranek ten, ale nastřelil jen břevno hostující branky. A když naši fotbalisté nevyužili žádnou další šanci, přišla vedoucí branka na straně Petrovic. Po přihrávce za obranu se dostal k míči Marek Kožiak a v tváři tvář brankařovi Smětákovi uspěl a poslal hosty opět do vedení - 1:2. Nutnou podotknout že tato gólová situace zaváněla ofsajdovým postavením a gól neměl být uznán. Po druhém gólů Petrovic přišel další gól. V 80. minutě po nedorozumění obrany se dostal k míči Petr Czyž a svou střelou posla hosty do dvoubrankového vedení - 1:3. Do konce utkání již žádná branka nepadal a naši fotbalisté tak do jarní části vstoupili porážkou, kterou můžou odčinit v dalším kole v Písku.

Branky: 50. Petík Robin - 27. a 80. Czyž Petr, 76. Kožiak Marek, ŽK: 83. Chrobok Jan, Rozhodčí: Kaloč Radim - Sopoliga Lukáš, Svoboda Marián, Počet diváků: cca 100

TJ Depos Horní Suchá: Smětak - Bebenek, Zeman F., Jeziorsky, Kubjat - Zima (73. Příborský), Hromada, Petík, Zeman L. - Sukač, Baranek (79. Chrobok). Trenéři: Menoušek Zdeněk a Zedník Miroslav

admin-maro