Mužstvo mužů zahájilo zimní přípravu

16.01.2016 10:04

Trenéři Jaromír Bebenek a Miroslav Zedník přivítali v úterý 12. ledna v hale na bazéně v Havířově na Šumbarku své svěřence na začátků zimní přípravy před důležitými jarními mistrovskými odvetami.

Po několika týdenním volnu se v úterý 12. ledna sešlo mužstvo mužů na startu zimní přípravy, kdy v hale v Havířově na Šumbarku od devatenácté hodiny odstartovali zimní přípravu na jarní odvetné boje. Po tomto úvodní tréninku následovaly ve čtvrtek od 17.30 hodin a v sobotu od 10.00 hodin další tréninkové jednotky v domácím prostředí.

Co se týče dalšího programu před prvním mistrovským utkáním, tak na naše fotbalisty bude čekat dalších několik tréninkových jednotek a také šest přípravných utkání. Úvodní přípravné utkání zimní přípravy sehrají naši fotbalisté 30. ledna v Albrechticích s místním A týmem FK Baník Albrechtice od 10.15 hodin.

Plán přípravných utkání zimní přípravy:

Sobota 30. ledna 10:15, UT Albrechtice:
FK Baník Albrechtice (1.A) - TJ Depos Horní Suchá

Sobota 20. února 13:00, UT Orlová:
FK Bospor Bohumín (KP) - TJ Depos Horní Suchá

Sobota 27. února 15:00, UT Orlová:
TJ Sokol Dolní Lutyně (1.A) - TJ Depos Horní Suchá

Sobota 5. března 12:00, UT Havířov:
TJ Depos Horní Suchá - Snaha Zborov (Slovensko)

Sobota 12. března 14:00, UT Havířov:
TJ Depos Horní Suchá - SK Stonava (1.A)

Sobota 19. března 12:00, UT Havířov:
TJ Depos Horní Suchá - TJ Sokol Sedliště (1.A)

Pozn. Soupeř, popř. den utkání se může změnit. O všech případných změnách budeme informovat.

admin-maro