Muži zahájili přípravu turnajem na Slovensku

23.07.2015 14:27

V neděli 19. července 2015 zahájili muži TJ Depos Horní Suchá pod vedením nového hlavního trenéra Jaromíra Bebenka sérii přípravných utkání na podzimní část nové sezóny 2015/2016 turnajem ve slovenské Rakové na místním útulném stadionu.

Turnaje se zúčastnili slovenská mužstva FK Polom Raková z domácích Kysúc, sousední FK Slávia Staškov, za niž nastoupil i bývalý slovenský reprezentant a hráč Sparty Praha Rastislav Michalík, dále až z dalekého Prešovského kraje mužstvo TJ Družstevník Hermanovce, a také naši muži z TJ Depos Horní Suchá.

Semifinálové utkání:

FK Polom Raková – TJ Depos Horní Suchá 1:1, na pen. 4:3.

V prvním utkání  sušané narazili na domácí Rakovou. V utkání, které odehrálo v úmorném vedru, nejprve vedli po brance Horváta z pěkně zahraného přímého volného kopu, domácí však poté dokázali vyrovnat. Utkání tedy skončilo remízou a šlo se na pokutové kopy, v niž vyšel jako vítěz domácí oddíl a postoupil tak do odpoledního finále. Hornosušané si tak zahráli pouze o 3. místo.

Utkání o 3. místo:

TJ Depos Horní Suchá – TJ Družstevník Hermanovce 3:0

V utkání o bronzový stupínek hráči TJ Depos jasně přehráli hráče z Hermanovců, když 3 branky vsítil Havlásek.

Trenér Jaromír Bebenek počínání svých svěřenců zhodnotil takto: „Jednalo se o naše první společné utkání pod mým vedením, proto z něj těžko můžu dělat nějaké závěry. Nastoupilo spoustu nových hráčů. Někteří hráči mně dnes příjemně překvapili. Mrzí mně ovšem skutečnost, že jsme sem dnes jeli pouze s 11 hráči, a to musel nastoupit i asistent Mirek Zedník. V tak úmorné vedru si hráči sáhli na dno svých sil. Ti hráči, kteří zůstali z různých důvodů dnes doma, se budou muset nad sebou zamyslet a změnit přístup ke kolektivu.“

admin-maro