Muži v Polsku dvakrát prohráli

22.07.2014 13:24

V sobotu 19. 7. zajížděli muži k prvním přípravným utkáním nového fotbalového ročníku do spřátelené obce Lubomia, kde místní fotbalový oddíl LKS Silesia pořádal 1. ročník turnaje „O Puchar wójta gminy Lubomia - Pilka nózna bez granic“.

Zde odehráli 2 utkání, hrací doba byla upravena na 2 poločasy po 30 minutách. Hornosušané na turnaj odjížděli pouze s 13-ti hráči, což bylo vzhledem k  úmornému vedru panujícímu na jihu Polska opravdu málo. Značný počet hráčů mužů je ještě na letní dovolené, a tak se zapojí do přípravy až v tomto, respektive v příštím týdnu.

Semifinálová utkání:

LKS Silesia Lubomia - TJ Depos Horní Suchá 3:0 (2:0)

První utkání sušané prohráli s lépe se pohybujícími domácími hráči po zbytečných chybách v defenzívě.

LKS Wypoczynek Buków – LKS Naprzód 32 Syrynia 0:2

Utkání o 3. místo:

LKS Wypoczynek Buków - TJ Depos Horní Suchá 2:1 (2:1)

Druhé utkání začali sušané aktivně, dařily se jim křídelní akce, když z jedné z nich vstřelili první branku po ose Zálejský, Pastrňák a zakončující matador Martin Baranek. Ovšem Buków vstřelil ještě do poločasu dvě slepené branky po nedůslednosti hornosušské obrany. Ve druhém poločase již našim hráčům nezbyly síly pro obrat utkání, i když do několika šancí se dostali, a tak prohráli i druhé utkání.

Finále:

LKS Silesia Lubomia - LKS Naprzód 32 Syrynia 2:0

Zajímavé finálové utkání ovládli domácí hráči Silesie Lubomie.

Konečné pořadí turnaje:

  1. Lubomia
  2. Syrynia
  3. Buków
  4. Horní Suchá

V dalším přípravném utkání se muži TJ Depos Horní Suchá střetnou v sobotu 26. 7. s týmem z 1. A třídy TJ Dolní Datyně. Čas a místo bude upřesněn později.

admin-maro