Muži v Jablunkově prohráli

04.04.2016 18:19

V krásném nedělním odpoledni dorazil na jablunkovský stadion Bělá velký počet diváků, kteří viděli vítězství domácích 2:0. Sušané měli problém s hrbolatým terénem, na kterém vítězila bojovnost nad fotbalovostí. Domácí předčili naše hráče zejména v osobních soubojích, a tak zaslouženě zvítězili po brankách Lukáše Michálka v 11. minutě a Marka Kluze v 70. minutě 2:0.

1. FK Spartak Jablunkov - TJ Depos Horní Suchá 2:0 (1:0)

Branky: 11. Michálek Lukáš, 76. Kluz Marek, ŽK: 67. Kubjat Roman, 75. Čermák Petr, Rozhodčí: Kuchař Ondřej - Pasterčák Jozef, Hrubý Jaroslav, Počet diváků: cca 90

1. FK Spartak Jablunkov: Kuřok - Sikora, Bulawa, Očadlík, Komár - Hanselka (6. Michálek), Hudzieczek J., Nieslaník, Hudzieczek M. - Ploszek (70. Kluz), Soztkowski. Trenér: Kluz Stanislav

TJ Depos Horní Suchá: Tvardík - Čermák, Ganaj, Baranek (46. Jonszta), Kubját - Zima (61. Příborský), Pócoš, Pietrasz (71. Čopák), Petík - Juranek, Mikulec (79. Ryt). Trenér: Zedník Miroslav a Bebenek Jaromír

Další mistrovské utkání jarní části 1. B třídy skupiny C sehraje náš tým v sobotu 9. dubna, kdy se představí na domácí půdě, kdy přivítá tým TJ Sokol Nýdek. Utkání má naplánovaný začátek na 15:30 hodin.

admin-maro