Muže čeká turnaj v Polsku

17.07.2014 12:09

Našim mužům začala v úterý 15. 7. příprava na novou sezónu 2014/2015. V ní budou chtít napravit neúspěšnou loňskou sezónu, a tak je čeká náročný tréninkový proces s řadou přátelských utkání.

První z nich se uskuteční již tuto sobotu 19. 7. turnajem o pohár starosty obce „Pilka nozna bez granic“ v polské spřátelené obci Lubomia, kde muži odehrají 2 utkání v jednom dni. První zápas odehrají v 11:00  proti domácím LKS Silesia Lubomia, druhý zápas s jedním z dvojce LKS Wypoczynek Buków, LKS Naprzód 32 Syrynia.

Po turnaji se uskuteční v areálu fotbalového stadionu taneční zábava, proto zveme na tento turnaj i naše fanoušky, kteří chtějí podpořit náš klub a zároveň se dobře pobavit. Odjezd autobusu je naplánován v sobotu 19. 7. na 8:30 z hřiště, další zastávky jsou v 8:35 Prostřední Suchá autobusová zastávka kulturní dům Dukla, 8:40 autobusová zastávka Havířov nemocnice, 8:45 autobusová zastávka Havířov tržnice.

admin-maro