Mladší žáci na turnaji ve Stonavě na pátém místě

13.01.2014 20:12

V sobotu 11. ledna 2014 se naši mladší žáci zúčastnili halového turnaje ve Stonavě, na kterém se předvedli v dobrém světle, nakonec skončili na 5. místě. Turnaje se zúčastnili hráči ročníku 2001 a mladší.

Tabulka základní skupiny:

1. FK Těrlicko

2. Slovan Horní Žukov

3. TJ Depos Horní Suchá

4. MFK Havířov

5. FK Bohumín

Celková tabulka turnaje:

1. FC IRP Český Těšín

2. FK Těrlicko

3. TJ Slovan Horní Žukov

4. TJ Internacionál Petrovice

5. TJ Depos Horní Suchá

6. TJ Petřvald u Karviné

7. TJ ČSAD Havířov

8. FK Bohumín

9. MFK Havířov

Střelci Horní Suché:

Goj Patrik 4, Pastušek Dominik 2, Príbela Lukáš a Szelong Sebastián 1

Turnaje se zúčastnili tito hráči:

Rychtařík Jaroslav, Pastušek Dominik, Klimprle Daniel, Goj Patrik, Stuchlík Aleš, Príbela Lukáš, Schnaubelt Tomáš, Vrána Rostislav, Antl Štěpán, Szelong Sebastián. Brankaři: Pawlas Jiří, Třaslin Michal

Trenér Robert Príbela: „Rád bych na začátek řekl, že kluci od začátku turnaje nic nepodcenili. Vždy je těžký ten první zápas, než se kluci rozkoukají, ale zvládli ho na výbornou. Další zápasy se vyvíjely podle našich představ, a kluci zápas od zápasu byli lepší. Zápas, v kterém se kluci ukázali v tom nejlepším světle, byl zápas s Těrlickem. I když soupeř dal rychlý gól na začátku zápasu, naši kluci se dokázali srovnat na hřišti a začali spolu více kombinovat. Přišla 9. minuta a naši kluci dostali soupeře pod tlak, i soupeř měl co dělat aby se na hřišti srovnal. Ke konci obdrželi druhou branku, ale kluci makali na maximum, i když na turnaji byli hlavně ročníky 2001, tak kluci tím týmům ukázali, že i mladší ročníky se dokážou vyrovnat těm starším. A za to jim patří moje díky, a děkuji fanouškům, kteří povzbuzovali naše kluky.“

admin-maro