Mladší přípravku čeká první turnaj

15.09.2014 10:24

V pondělí 15. září odehraje naše družstvo mladší přpravky svůj první turnaj. Turnaj se hraje na hřišti v Horní Suché a zúčastní se ho tři družstva mladších přípravek, a to domácí TJ Depos Horní Suchá, FK Baník Albrechtice a MFK Havířov "A".

Program turnaje :    16:30 hod.     TJ Depos Horní Suchá - FK Baník Albrechtice

                             17:10 hod.      MFK Havířov - FK Baník Albrechtice

                             17:50 hod.      TJ Depos Horní Suchá - MFK Havířov

Sraz hráčů TJ Depos Horní Suchá v 15:45 hod. na hřišti. S sebou vzít kopačky a holenní chrániče(pokud nemají ,půjčíme)

Soupiska mladší přípravky TJ Depos Horní Suchá :

ročník 2006:        BLAHO  Jakub

                          SZYMURDA Jiří

                          WALA  Tomáš

                          PIETRASZ  Tadeáš

                          MANN  Marek

                          STUCHLÍK  David

ročník 2007:         MACHANEC Matěj

                          SURMA  David

                          KOLODZIEJ  David

                          KOSTKA  Tomáš

                          RYCHTAŘÍK  Jan

                          MARINI Michael

                          SZARZEC  David

ročník 2008:        DANEČKO Petr

                          LEGÁT  Daniel

                          FRISCH  Adam

                          JANDA Daniel

 

ROZPIS TURNAJŮ OP mladších přípravek vč.mistrovských utkání  – TJ DEPOS HORNÍ SUCHÁ  – PODZIM 2014

kolo

turnaj

den

datum

čas

 

odjezd

01.

č.01

PO

15.09.

16:30

TJ DEPOS HORNÍ SUCHÁ  - FK Baník Albrechtice

 

poř.  Horní Suchá - tráva

17:50

MFK Havířov“A“  -  TJ DEPOS HORNÍ SUCHÁ

 

02.

č.11

PO

22.09.

16:30

TJ DEPOS HORNÍ SUCHÁ  –  MFK OKD Karviná a.s.“B“

15:15

poř.MFK Karviná-hř.Kovona

17:50

FK Bohumín „B“  - TJ DEPOS HORNÍ SUCHÁ

 

03.

č.13

PO

29.09.

16:30

TJ DEPOS HORNÍ SUCHÁ – FK Slávia Orlová- Lutyně „B“

15:15

poř.FK Slávia Orlova-Dakol

17:10

TJ DEPOS HORNÍ SUCHÁ - Slovan Havířov „B“

 

04.

č.19

PO

06.10.

16:00

TJ DEPOS HORNÍ SUCHÁ – MFK OKD Karviná a.s.“B“

14:45

poř.MFK Karviná-hř.Kovona

17:20

Slovan Havířov „C“ - TJ DEPOS HORNÍ SUCHÁ

 

05.

č.28

PO

13.10.

16:00

FK Slávia Orlová – Lutyně „A“ - TJ DEPOS HORNÍ SUCHÁ

 

poř.TJ Horní Suchá – tráva

16:40

TJ DEPOS HORNÍ SUCHÁ –  MFK Havířov  „B“

 

06.

č.33

PO

20.10.

16:00

SK Dětmarovice  - TJ DEPOS HORNÍ SUCHÁ

14:45

poř.SK Dětmarovice - tráva

16:40

TJ DEPOS HORNÍ SUCHÁ – SK Slavoj Rychvald

 

admin-maro