Lídr tabulky nám dál lekci z produktivity. TJ Dobratice - Horní Suchá 5:0

27.04.2014 22:00

Naši hráči ve 21. kole I.B třídy skupiny C zajížděli v sobotu 26. dubna na půdu lídra tabulky TJ Dobratice odkud si odvezli vysokou porážku 5:0 i když výsledek vypadá hrůzostrašně tak obraz hry byl zcela jiný. Naši hráči tak nepotvrdili předešlé dvě vítězství a teď je čekají dva důležité domácí utkání ve čtvrtek proti Nýdku a v sobotu proti Hrádku.

TJ Dobratice - TJ Depos Horní Suchá 5:0 (1:0)

S vědomím, že nás čeká lídr tabulky, jsme odjížděli k sobotnímu zápasu do Dobratic. Věděli jsme, že nás čeká velice těžký zápas, ale předem jsme se vzdát určitě nechtěli.

Od začátku zápasu jsme domácím nedávali moc prostoru, kluci plnili pokyny trenéra a taky proto žádný tlak ze strany domácích nepřišel. Prvních třicet pět minut se hrálo více méně mezi šestnáctkami bez žádných větších šancí. Přišlo pouze pár centrů do obou šestnáctek, sem tam nějaká střela z dálky, ale s tím si obě obrany a gólmani poradili. Jenže jak už je u nás skoro tradicí, přišla ve 36. minutě velká chyba našeho beka a domácí si v rychlém protiútoku poradili se zakončením 1:0. Poločas už se dohrál v poklidu a my jsme i přes tuto chybu byli celkem spokojeni s předvedenou hrou.

Velice dobře jsme začali i druhý poločas, kdy jsme domácí na patnáct minut přitlačili před jejich šestnáctku. Vytvořili jsme si 3 - 4 tutové gólové šance, ale trestuhodně jsme je nedokázali proměnit. No a samozřejmě přišlo staré známe, nedáš - dostaneš. V 62. minutě kopali domácí roh, po kterém hlavou skórovali na 2:0. Poté se hra opět vyrovnala, ale velice špatný den měl náš gólman Směták. V 70. minutě pustil velice slabou střelu z 30 metru a bylo to 3:0. O dvě minuty později zaváhal při centru na malé vápno a domácí zvýšili na 4:0. No a aby jsme si tu hořkost vypili až do dna, v 81. minutě fauloval domácího útočníka a z následné penalty domácí završili skóre na konečných 5:0.

Neodehráli jsme tak špatný zápas, jak to podle výsledku vypadá, ovšem když neproměníme i ty nejvyloženější šance, kdy na nás zívá prázdná brána a naopak se dopustíme čtyř fatálních chyb, nemůžeme na body pomýšlet. Musím ještě podotknout, že utkání velice dobře odřídili rozhodčí, což se v této soutěži často nestává.

Branky: 70. a 81. Hlaváč Michal z pok. kopu, 36. Causidis Marián, 62. Lýsek Patrik, 72. Kolář Dominik, 81. z pok. kopu, ŽK: 37. Novák Dušan, 86. Kolder René, Rozhodčí: Vidlička Daniel - Mojžíš Jakub, Čepčor Ivo, Počet diváků: cca 150

TJ Dobratice: Tesarčík - Skotnica (84. Ševčík), Lýsek, Béla, Světlík - Kolář Dominik, Uherek, Causidis Marek (74. Platoš), Oborný - Hlaváč (85. Bortlíček), Causidis Marián. Trenér: Korabík Marián

TJ Depos Horní Suchá: Směták - Pietrasz, Kubját, Novák, Stebel - Zima (73. Jašek), Petík (78. Stachel), Jeziorský, Hromada - Sukač (58. Kolder), Příborský. Trenéři: Menoušek Zdeněk a Zedník Miroslav, vedoucí mužstva: Zalejský Aleš

admin-maro