K dalšímu utkání míří naši hráči do Petřvaldu u Karviné

02.09.2016 14:02

Po výborném startu v nové sezóně, kdy naši hráči jsou ze třech utkání stoprocentní, čeká naše hráče další mistrovské utkání. V sobotu 3. září čeká náš tým utkání na půdě soupeře, a to na hřišti nováčka soutěže TJ Petřvald u Karviné. Druhé venkovní mistrovské utkání v nové sezóně začíná v sobotu 3. září 16.30 hodin.

Naše mužstvo má za sebou velmi úspěšný start do nové sezóny, když je ze třech mistrovských utkání stoprocentní, kdy v prvním utkání doma vyhrálo výsledkem 4:1 nad týmem TJ Lokomotiva Petrovice B, v prvním venkovním utkání naši hráči vyhráli na hřišti Nýdku výsledkem 1:3 a v dosavadním posledním mistrovském utkání naši hráči doma p razili tým TJ Internacionál Petrovice výsledkem 4:1, kdy se za náš tým prosadil dvakrát Daniel Juranek a jednou Robin Čopák a Tomáš Kaleta. Takže náš tým je po třech odehraných kolech s plným počtem devíti bodů na 1. místě se skóre 11:3. Co se týče minulé sezóny tak naši hráči skončili v minulé sezóně na 6. místě s bilancí z šestadvaceti utkání - dvanáct výher, tři remízy a jedenáct proher. Skóre mělo naše mužstvo 68:49 a 39 bodů.  

To soupeř TJ Petřvald u Karviné, jako nováček soutěže má na kontě ze třech utkání jednu výhru a dvě porážky, když v prvním mistrovském utkání prohrál v souboji nováčku na hřišti Řepiště výsledkem 4:3. První vítězství přišlo v prvním domácím mistrovském utkání v souboji proti týmů TJ Sokol Dolní Lutyně, kdy Petřvald zvítězil výsledkem 3:1. V posledním dosavadním mistrovském utkání petřvaldští prohráli v Jablunkově výsledkem 3:1. Tým trenéra Miroslava Sikory má na kontě ze třech utkání tři body se skóre 7:8 a drží se na 10. místě. V minulé sezóně tým TJ Petřvald u Karviné vyhrál Okresní přebor OFS Karviná a postoupil z prvního místa z bilance z osmadvaceti mistrovských utkání - jednadvacet vítězství, čtyř remíz a třech porážek. Skóre měl náš sobotní soupeř 86:34 a zisk 67 bodů. Naše hráče tak u nováčka nečeká vůbec nic jednoduché, a jak dopadne tento vzájemný souboj v nové sezóně, se dozvíme v sobotu 3. září.

Další zápas I. B třídy skupiny C TJ Petřvald u Karviné - TJ Depos Horní Suchá začíná na hřišti Hepo v Petřvaldě u Karviné v sobotu 3. září od 16:30 hodin. Hlavním rozhodčím bude Erik Tvardek, kterému na čarách budou asistovat pánové Radek Poledník a Martin Futerko. Přijeďte naše hráče podpořit!

Autor: Marek Chmiel