Je to tady! Horní Suchá po zimní přestávce hraje poprvé doma....

27.03.2014 14:48

Konečně je to tady… I.B třída skupiny C se po zimní pauze opět rozjíždí a Horní Suchá začíná doma a na stadionu v Horní Suché Vás potřebuje mužstvo mužů možná více než kdykoliv předtím. Je tady totiž začátek jara a Horní Suchá proto potřebuje vaši podporu, jelikož vstup do jarní části je vždy důležitý. Do Horní Suché ještě k tomu míří nepříjemný tým Inter Petrovic, který je před naším týmem jen díky lepšímu skóre a proto přijďte podpořit naše hráče v sobotu 29. března od 15.30 hodin na náš stadion.

Od 9.11.2013 čekáme na další mistrovský zápas Horní Suché v domácím prostředí. A již tuto sobotu se konečně dočkáme, kdy od 15.30 hodin hostí Sušané tým Interu Petrovic, který se nachází na 3. místě soutěžní tabulky. I když naši hráči na podzim v Petrovicích výsledkem 3:1 zvítězili tak je nečeká nic lehkého, neboť tým Petrovic je velmi nepříjemným soupeřem svým tvrdým a bojovným stylem hry. Navíc sobotní soupeř je před naším týmem jen kvůli lepšímu skóre.

Jak již bylo řečeno, první vzájemný zápas naši hráč zvládli, když vyhráli výsledkem 3:1. Ale tento výsledek vůbec nic neznamená, jelikož tým Interu Petrovic má velmi kvalitní tým a Horní Suchá navíc v posledních dvou domácích podzimních zápasech nedokázala bodovat naplno za tři body. Věříme však, že se tuto neúspěšnou bilanci podaří napravit již v sobotním utkání. Buďte u toho a pomožte Horní Suché vydolovat hned v úvodním jarním utkání první jarní body. Zápas Horní Suchá - Internacionál Petrovice začíná v sobotu v 15.30 hodin.

Poslední zápasy obou soupeřů:

TJ Internacionál Petrovice - TJ Sokol Dolní Lutyně 2:0 (příprava, 23.3.2014)

TJ Depos Horní Suchá - TJ Sokol Dolní Lutyně 1:3 (příprava, 15.3.2014)

Poslední vzájemný zápas:

TJ Internacionál Petrovice - TJ Depos Horní Suchá 1:3 (4. kolo, neděle 1.9.2013)
Branky: Radecki Roman - Stachel Petr, Hromada Karel, Skoč Daniel
TJ Internacionál Petrovice: Procházka - Barteczek, Pika, Šangela, Kožiak, Czyž, Brzoska (81. Cienciala), Radecki, Kačínský, Wodecki, Furo
TJ Depos Horní Suchá: Richter - Zima (82. Skřížovský), Novák, Jeziorský, Hradil - Příborský, Ganaj D., Stachel, Przywara - Hromada, Mikulec (38. Skoč)

admin-maro