Je načase naplno bodovat: TJ Depos Horní Suchá - TJ Sokol Hnojník

23.04.2015 20:00

V sobotu 25. dubna čeká naše hráče TJ Depos Horní Suchá druhé domácí mistrovské utkání v jarní části. V druhém domácím mistrovském utkání v roce 2015 v rámci 21. kola 1. B třídy skupiny C přivítáme TJ Sokol Hnojník. Utkání začíná v sobotu 25. dubna 16.00 hodin.

V sobotu 25. dubna čeká naše hráče TJ Depos Horní Suchá druhé domácí mistrovské utkání v jarní části. První domácí mistrovské utkání v roce 2015 se našim hráčům minulý víkend nepovedlo, když naši hráči doma prohráli s týmem TJ ČSAD Havířov 1:3. Držme proto našim fotbalistům v druhém domácím mistrovském utkání v roce 2015 společně palce a zapojme hlasivky v povzbuzování domácího celku. V druhém domácím mistrovském utkání v roce 2015 v rámci 21. kola 1. B třídy skupiny C přivítáme hráče TJ Sokol Hnojník. Utkání začíná v sobotu 25. dubna 16.00 hodin.

V sobotu čeká naše hráče druhé jarní domácí utkání po sobě, kdy odpoledne se v Horní Suché představí již zmiňovaný tým TJ Sokol Hnojník. Podzimní utkání v Hnojníku naši hráči zvládli a vyhráli výsledkem 1:2, kdy se o obě naše branky postaral Petr Příborský. Za domácí se trefil Jan Hlávka. Tři zápasy, tři prohry. To není vůbec dobrý vstup do jarní části mistrovské soutěže. Proti Hnojníku tedy v sobotu je načase naplno bodovat, ale nebude to určitě jednoduchý úkol.

Soupeři z Hnojníku aktuálně patří 8. příčka s 21 body a se skóre 26:34. V jarní části mají hráči Hnojníku dosavadní bilanci ze tři utkání - tři porážky, když hráči Hnojníku v prvním jarním utkání prohráli na hřišti Slovanu Orlová 6:3, poté na hřišti ČSAD Havířov 3:0 a v posledním mistrovském utkání Hnojník doma podlehl Hornímu Žukovu vysoko 0:5. To znamená, že se v sobotu v Horní Suché střetnou dva týmy, které na jaře čekají na první bodový zisk, tudíž se máme v sobotu na co těšit.

Zápas 21. kola I. B třídy skupiny C TJ Depos Horní Suchá - TJ Sokol Hnojník začíná na stadionu TJ Depos Horní Suchá v sobotu 25. dubna od 16:00 hodin. Hlavním rozhodčím bude slečna Šárka Dytková, které na čarách budou asistovat pánové Tomáš Klečka a Marián Svoboda.

admin-maro