Jaro začíná v sobotu soubojem na hřišti TJ Sokol Dobrá

27.03.2015 21:16

Dlouho očekávaný start jarní části se nezadržitelně blíží. Už v sobotu odpoledne se Horní Suchá představí na půdě týmu TJ Sokol Dobrá, který na podzim porazili doma 3:1. První jarní mistrovské utkání začíná v sobotu 28. března v 15.00 hodin.

Oba týmy se nemohou ničím překvapit. Pravidelně spolu hrávají již třetím rokem. V sobotu rozhodne momentální forma, možná i více štěstí. Dobrá se budou opírat o tahouny typu Miroslava Šebestíka, Martina Lamoše nebo Michala Pietroszka.

Poslední vzájemný duel byl na programu v podzimní části v sobotu 30. srpna a z výhry 3:1 se radovali sušané. Horní Suchá pro první zápas nebude moci určitě počítat se zraněnými Davidem Jeziorským, Honzou Chrobokem a Tomášem Zálejským.

Soupeři z Dobré aktuálně patří osma příčka se sedmnácti body. Tým Dobré absolvoval v zimní přípravě celkem devět přípravných utkání. V generálce Dobrá remizovala s týmem hrající I. A třídu skupiny B, TJ Pražmo-Raškovice výsledkem 1:1.

Zápas TJ Sokol Dobrá - TJ Depos Horní Suchá začíná na stadionu v Dobré v sobotu 28. března od 15:00 hodin. Hlavním rozhodčím bude Marek Žáček, kterému na čarách budou asistovat pánové Seidler, a třetí rozhodčí bude doplněn z OFS.

admin-maro