I ve druhém utkání vítězně, Sokol Nýdek - Horní Suchá 1:3

22.08.2016 22:05

V prvním mistrovském utkání na půdě soupeře v nové sezóně naši hráči TJ Depos Horní Suchá vyhráli v 3. kole 1. B třídy skupiny C na hřišti týmů TJ Sokol Nýdek výsledkem 1:3, když poločasový stav byl 1:1. O branky se postarala postupně trojice hráčů Robin Čopák, Přemek Pavlík a Daniel Juranek.

V prvním mistrovském utkání na půdě soupeře v nové sezóně naši hráči TJ Depos Horní Suchá vyhráli ve 3. kole 1. B třídy skupiny C na hřišti týmů TJ Sokol Nýdek výsledkem 1:3, když poločasový stav byl 1:1. Do vedení v utkání se dostali domácí, a to ve 25. minutě zásluhou Filipa Frydy. Naši hráči dokázali vyrovnat ve 41. minutě, když se prosadil Robin Čopák a uzavřel první poločas výsledkem 1:1. Ve druhém poločase už se trefil náš tým, a to dvakrát. Nejdříve v 63. minutě poslal náš tým do vedení 1:2 Přemek Pavlík a na konečných 1:3 uzavřel v 89. minutě Daniel Juranek. O další tři body se můžou postarat naši hráči v dalším domácím utkání v sobotu 28. srpna proti týmů TJ Internacionál Petrovice.

TJ Sokol Nýdek - TJ Depos Horní Suchá 1:3 (1:1)

Branky: 25. Fryda Filip - 41. Čopák Robin, 63. Pavlík Přemek, 89. Juranek Daniel, ŽK: 74. Brzezina Adam, 77. Tlacháč Radek - 23. Pócoš Lukáš, 35. Čermák Petr, 57. Pietrasz Jakub, 74. Kaleta Tomáš, 74. Pavlík Přemek, Rozhodčí: Hnila Martin - Žáček Marek, Pobořil Radek, Počet diváků: 40

TJ Sokol Nýdek: Pinkava (26. Suszka) - Cienciala, Mazurek, Tlacháč - Spratek, Kluz (67. Kaleta), Fryda, Sikora, Labaj - Brzezina, Rakowski. Trenér: Mazurek Pavel

TJ Depos Horní Suchá: Tvardík - Čermák, Kaleta, Kubjat, Hradil - Příborský (79. Pastucha), Čopák, Pócoš (66. Jeziorský), Pietrasz (58. Pavlík) - Juranek, Mikulec (86. Szotkowski). Trenér: Zedník Miroslav a Bebenek Jaromír

Další mistrovské utkání jarní části 1. B třídy skupiny C sehraje náš tým v sobotu 27. srpna, kdy se představí na domácím hřišti proti týmů TJ Internacionál Petrovice. Utkání má naplánovaný začátek na 17:00 hodin.

Autor: Marek Chmiel