Horní Suchou čeká těžký zápas proti Staré Městu

10.04.2014 11:42

Jarní část již odstartovala a naši fotbalisté již mají dva zápasy za sebou, ve kterých nezískali bohužel ani bod, když prohráli v úvodním domácím utkání 1:3 s Interem Petrovicema a poté v Písku 2:1. Tento víkend čeká naše hráče další jarní mistrovské utkání a opět na půdě soupeře, když se představí na hřišti týmu TJ DURMAN Staré Město v sobotu 12. dubna od 16.00 hodin.

První vzájemný zápas v podzimní části skončil na našem hřišti výhrou týmu ze Starého Města 0:1. Jelikož naši hráči v úvodním utkání jara prohráli doma a poté nedokázali ani bodovat na hřišti týmu TJ Písek, kde sehráli velmi smolné utkání a prohráli 2:1 tak určitě budou chtít už konečně bodovat a to za tři body i když to bude na půdě sobotního soupeře velmi těžký úkol. Pokud se jim to povede, zjistíme všichni v sobotu. Přijeďte naše hráče podpořit. Budou Vás potřebovat.

Poslední zápasy obou soupeřů:

TJ Internacionál Petrovice - TJ DURMAN Staré Město 2:3 (18. kolo, 6.4.2014)

TJ Písek - TJ Depos Horní Suchá 2:1 (18. kolo, 6.4.2014)

Poslední vzájemný zápas:

TJ Depos Horní Suchá - TJ DURMAN Staré Město 0:1 (6. kolo, sobota 14.9.2013)

admin-maro