Hattrick Martina Baránka přinesl první jarní vítězství. Horní Suchá - Hnojník 4:0

27.04.2015 14:55

Až ve čtvrtém mistrovském utkání v jarní části naši fotbalisté poprvé bodovali. Kdy na domácím hřišti porazili hráče týmu TJ Sokol Hnojník výsledkem 4:0.

Až ve čtvrtém mistrovském utkání v jarní části naši fotbalisté poprvé bodovali. Kdy na domácím hřišti porazili hráče týmu TJ Sokol Hnojník výsledkem 4:0, kdy se o toto vítězství zasloužil hlavně útočník Martin Baránek, který zaznamenal hattrick v tomto utkání. Jednu trefu si připsal proti Hnojníku i Petr Příborský. Naši fotbalisté se tak konečně dočkali bodového zisku. O další vítězství se mohou postarat již v pátek 1. května opět na domácí půdě proti lídrovi tabulky z Lučiny.

TJ Depos Horní Suchá - TJ Sokol Hnojník 4:0 (1:0)

V dalším mistrovském domácím utkáni jsme na svém hřišti přivítali tým Sokol Hnojník. Po třech odehraných utkáních bez bodů jsme již chtěli přerušit tuto nepříznivou bilanci a udělat vše proto, aby všechny body zůstaly v Suché. Utkání začalo dvěma střelami z dálky na obou stranách, se kterými si oba gólmani poradili. Po prvních deseti minutách jsme převzali iniciativu a vytvořili si několik šancí. V 15. minutě nacentroval z levé strany Pavel Hradil, na zadní tyči si na míč počkal Martin Baránek a poslal nás do vedení - 1:0. Ve 23. minutě předvedli pěknou kombinační akci i hosté. Vstřelili i branku, ale jejich snahu zastavil praporek pomezního rozhodčího. Ve 37. minutě prošel z půlky hřiště celou obranou hostí Petr Příborský, ale v poslední chvíli mu hostující obránce stačil míč odkopnout. Z následného rohu Tomáše Zimy hlavičkoval Robin Petík snad jen pět centimetru vedle levé tyče. Jelikož se neujala střela Michala Baumana ze třiceti metrů, ani na druhé straně volej Tomáše Zimy, odcházelo se do kabin za stavu 1:0 pro domácí Horní Suchou.

Do druhé půle jsme vstoupili opět aktivně a celých pětačtyřicet minut jsme byli lepším týmem. Už ve 49. minutě zatáhl po straně míč Robin Petík, přihrál Petru Příborskému a ten našel na malém vápně Martina Baránka, pro kterého už nebyl problém poslat míč do sítě - 2:0. K dobrému výkonu jsme tentokrát přidali i více střelby. V 54. minutě střílel Libor Stebel nad bránu hostí. O dvě minuty později trefil Tomáš Zima technickou střelou břevno Mrozkovy branky, ale v 63. minutě se už skóre měnilo potřetí. Na krásný centr Tomáše Zimy si naskočil Petr Příborský a hlavou zvýšil na - 3:0. V 66. minutě asi poprvé a naposled ve druhém poločase zahrozili hosté. Střelu Ivo Papřoka z jedenácti metru obětavým zákrokem zastavil Pavel Hradil. Nádhernou individuální akci předvedl v 69. minutě Robin Petík. Na levé straně přešel přes dva hráče hostí, vnikl do šestnáctky a na zlatém podnose předložil míč Martinu Baránkovi, který završil svůj hattrick - 4:0. V 74. minutě se sám před gólmanem hostí objevil Libor Stebel, jeho střelu ovšem brankář hostí Mrozek zlikvidoval. To vše se opakovalo i o dvě minuty později. Změna byla pouze v tom, že pěknou střelu vyslal tentokrát Robin Petík, ale i s jeho pokusem si hostující brankář poradil. Před koncem utkání ještě zkusil štěstí Michal Vyskočil, jeho střela minula branku hostí.

Z dnešního zápasu tedy zůstaly tři body doma. V pátek nás čeká na domácím hřišti lídr tabulky z Lučiny. Pevně věřím, že se na něj dobře připravíme a potvrdíme výkon z dnešního zápasu.

Branky: 15., 49. a 69. Baránek Martin, 63. Příborský Petr, ŽK: 60. Čopák Robin, 73. Vyskočil Michal, Rozhodčí: Dytková Šárka - Klečka Tomáš, Svoboda Marián, Počet diváků: cca 100

TJ Depos Horní Suchá: Tomek - Vyskočil, Kubját,Ganaj (15. Čopák), Hradil - Zima (83. Spáčil), Pařik M., Petík, Stebel - Baránek ( 71. Blaho), Příborský. Trenéři: Menoušek Zdeněk a Zedník Miroslav

TJ Sokol Hnojník: Mrozek - Franek, Bauman, Kozel, Klus A. - Brzuchanski, Stryja, Klus M., Hlávka - Papřok, Martinček.

admin-maro