Gascontrol Havířov odjel domů se sedmibrankovým přídělem

10.05.2016 12:53

V sobotním domácím mistrovském utkání v jarní části naši hráči TJ Depos Horní Suchá vyhráli ve 23. kole 1. B třídy skupiny C na domácím hřišti výsledkem 7:0, když poločasový stav byl 3:0 nad týmem FK Gascontrol Havířov.

V sobotním domácím mistrovském utkání v jarní části naši hráči TJ Depos Horní Suchá vyhráli ve 23. kole 1. B třídy skupiny C na domácím hřišti nad týmem FK Gascontrol Havířov 7:0, když poločasový stav byl 3:0. Do vedení 1:0 poslal náš tým již ve 2. minutě umístěnou hlavičkou po centru Petr Příborský. Za stavu 1:0 neproměnil po faulu našeho brankáře Marka Tvardíka pokutový kop hostující Ondřej Hánl, kterého vychytal náš brankář a svou chybu nepravil. Na 2:0 zvyšoval po rohovém kopu hlavou Martin Baránek. Poločasový stav uzavřel golem z pokutového kopu na 3:0 ve 44. minutě Tomáš Zima. Ve druhém poločase naši hráči nevyšili skóre na 4:0 v 50. minutě zásluhou Daniela Juranka. V 74. minutě si hosté po centru vsítili vlastní gól a bylo to již 5:0. Šestý gól našeho týmu přesnou střelou zaznamenal v 82. minutě svým druhým gólem Daniel Juranek. Na konečných 7:0 upravil v 88. minutě svým třetím gólem v utkání Daniel Juranek, který potrestal chybu hostující obrany a obstřelil brankáře hostů. Naši hráči tak napravili minulé utkání, kdy prohráli ve Smilovicích 6:0 skvělým způsobem a po výhře 7:0 nad FK Gascontrol Havířov si připsali zaslouženě tři body.

TJ Depos Horní Suchá - FK Gascontrol Havířov 7:0 (3:0)

Branky: 50., 82. a 88. Juranek Daniel, 2. Příborský Petr, 32. Baránek Martin, 44. Zima Tomáš, 74. vlastní Hánl Ondřej, ŽK: 5. Tvardík Marek, 8. Pócoš Lukáš, 21. Mikulec Martin, 51. Pietrasz Jakub - 38. Hánl Ondřej, 43. Ziemba Jakub, 45. Hovůrka Jan, Rozhodčí: Kuchař Ondřej - Podleśny Lukáš, Machala Petr, Počet diváků: 75

TJ Depos Horní Suchá: Tvardík (78. Kux) - Kubjat, Baránek (71. Jeziroský), Kaleta, Čermák - Zima, Pócoš (83. Ryt), Pietrasz, Příborský - Juranek, Mikulec. Trenér: Zedník Miroslav a Bebenek Jaromír

FK Gascontrol Havířov: Kuča - Šlachta, Ziemba (66. Kelnar), Hovůrka, Tyl (46. Kusin) - Jašek, Vala, Hánl, Štromp - Kubovič (66. Bajtek), Blaho (71. Hlobil). Trenér: Schubert Daniel

Další mistrovské utkání jarní části 1. B třídy skupiny C sehraje náš tým v sobotu 14. května, kdy se představí na půdě soupeře, a to na hřišti týmů TJ Tošanovice. Utkání má naplánovaný začátek na 17:00 hodin

Video sestřih tohoto utkání najdete ZDE

admin-maro