Fotbalistům TJ Depos Horní Suchá končí prázdniny

15.07.2016 10:59

Jako první začínají s tréninkovým procesem na novou sezónu starší a mladší dorostenci, kteří nastoupí do letní přípravy dne 15. července. První mistrovské utkání sehrají obě dorostenecká družstva v neděli 14. srpna na domácím hřišti proti týmů TJ Lokomotiva Petrovice.

Muži odstartují přípravu v pondělí 18. července. Tréninkový proces nastavili trenéři Jaromír Bebenek a Miroslav Zedník na pondělí, středa, pátek. V sobotu 23. července v 9:30 hodin odehrají první přípravné utkání na hřišti FC Horní Bludovice. První mistrovské utkání odehrají doma v sobotu 13. července s týmem TJ Lokomotiva Petrovice B od 17:00 hodin.

Starší žáci začnou s tréninkovým procesem od úterka 19. července, dále pak ve středu a v pátek po dobu prázdnin v dopoledne od 9:00 hodin. Mistrovské utkání začnou 20. srpna na hřišti MFK Havířov v 9:00 hodin.

Mladší žáci budou trénovat od pátku 22. července v pondělky, středy a pátky od 16:00 hodin. Mistrovské utkání začnou 20. srpna na hřišti MFK Havířov v 10:45 hodin.

Hráči přípravek začnou s tréninky později.

Autor: Marek Chmiel