FAČR a TJ Depos Horní Suchá podporují nábory mladých fotbalistů

09.05.2014 13:35

V měsíci květnu 2014 proběhne po celé České republice "Měsíc náborů" mladých fotbalistů ve spolupráci s FAČR, Českou televizí, kluby Gambrinus ligy a Fotbalové národní ligy. Právě v tomto období mají rodiče jedinečnou šanci přihlásit své dítě do jakéhokoli fotbalového klubu ve svém okolí a zaregistrovat ho jako člena Fotbalové asociace České republiky.

Tato akce pod záštitou Fotbalové asociace České republiky se ve fotbalovém prostředí objevila poprvé v září 2013 ještě jako Týden náborů a měla velmi pozitivní ohlasy. I díky této akci, ale samozřejmě i mnoha dalším souběžně pořádaným, se členy FAČR stalo během 3 měsíců 15 155 nových fotbalistů.

I díky vám můžeme najít nové hvězdičky českého fotbalu a jednou se třeba těšit na další Nedvědy, Rosické, Kollery, Čechy, Baroše, Daridy, Vydry, Krejčí a další skvělé hráče, které můžeme na českých, ale i mezinárodních stadionech vidět. Budeme se společně se zástupci klubů na všech úrovních těšit na setkání s vámi!

Jste rozhodnuti přivést svého malého fotbalistu? A potřebujete vědět, jak na to?

1. Vyberte si náš klub a přijďte na stadion TJ Depos Horní Suchá, viz kontakty uvedené níže.

2. Vezměte svého malého fotbalistu a zúčastněte se náboru. Informace o přesném datu konání náboru získáte v našem klubu, viz kontakty uvedené níže.

3. Ve spolupráci s klubem poté vyřiďte registrační průkaz a členství ve FAČR.

4. Na stránkách clenstvi.fotbal.cz můžete kdykoli kontrolovat, zda je členství aktivní.

5. Pokud je vše úspěšně vyřízeno, pak už svého malého fotbalistu podporujte v jeho dalším fotbalovém růstu a buďte dobrým a slušným fotbalovým fanouškem.

Kontakty

Kontakt klubu: U lékárny 869, 735 35 Horní Suchá, tel.: 596 410 399, e-mail: tjdeposhornisucha@seznam.cz

předseda p. Ivan Marini - tel.: 775 340 551, e-mail: ivan.ma@seznam.cz

trenér přípravek p. Bronislav Kotula - tel.: 724 235 917, e-mail: bronislav.kotula@kr-t.cz

admin-maro