Dorostenci v důležitém utkání s Petřvaldem prohráli

29.10.2013 09:05

Dorostenci sehráli v sobotu 26. října na domácí půdě důležité utkání s Petřvaldem u Karviné, i když náš dorost po poločase vedl bankou Davida Dudy 1:0, tak nakonec odešel poražen výsledkem 1:2.

TJ Depos Horní Suchá (Dorost) - TJ Petřvald u Karviné 1:2 (1:0)

Branka Horní Suché: Duda David

Asistent trenéra Tomáš Konesz: „Důležitý zápas jsme bohužel vůbec nezvládli. Po dobrém prvním poločase, který jsme vyhráli 1:0, nastal nepochopitelný útlum, dostali jsme 2 góly, na které jsme nedokázali reagovat, i když jsme měli minimálně 3 vyložené šance, kdy jsme šli sami na brankáře hostí nebo jsme nedokázali balon dotlačit do brány ani z brankové čáry. Pokud nebudeme schopni tyto šance proměňovat, budeme mít velký problém udržet se v soutěži.“

admin-maro