Dorostenci si z Vratimova vezou bod za remízu 2:2

05.11.2013 15:11

 

Dorostenci sehráli v sobotu 2. listopadu na hřišti týmu FC Biocel Vratimov 13. Kolo Krajské soutěže sk. B. V tomto mistrovském utkání naši dorostenci remizovali výsledkem 2:2, když v poslední minutě vyrovnal na konečných 2:2 kapitán Jan Chrobok a zajistil našim hráčům důležitý jeden bod.

FC Biocel Vratimov - TJ Depos Horní Suchá 2:2 (0:1)

Branky Horní Suché: 25. Ryt Stanislav, 90. Chrobok Jan 

Sestava Horní Suché: Tegl - Pakši (10. Ševčík), Szelong, Miksa, Rozmarýn - Chrobok, Duda, Trnka (65. Vrbacký) - Ryt, Růža, Chromík. Trenér: Tomáš Konesz, Vedoucí: Roman Raš

Vedoucí mužstva Roman Raš: „Bod z Vratimova bereme, vedli jsme v poločase 1:0, když jsme se po chybě brankáře domácích ujali vedení a náskok jsme v pohodě hlídali.  Druhý poločas byl už spíše v režii domácích, kteří vyrovnali v 75. minutě. Poté se hra na obou stranách přiostřila, čemuž napomohl i docela nepřesný rozhodčí Fanc. Tři minuty před koncem se domácí dostali do vedení po chybě a nedůsledném bránění domácího útočníka, který se sám před Teglem nemýlil. V nervózním závěru utkání jsme naštěstí dokázali vyrovnat, když samostatný únik na gólmana domácích proměnil Chrobok. Tento bod musíme potvrdit v posledním domácím zápase s Jablunkovem, aby se nám dýchalo trochu lépe“

admin-maro