Dorost zvládl derby ve Stonavě

08.09.2014 15:11

Dorostenci v sobotu 6. září sehráli mistrovské utkání na půdě Stonavy. V tomto mistrovském utkání naši hráči zvítězili těsně 1:2. Branky našeho týmu vstřelil Stanislav Ryt a Jakub Miksa.

SK Stonava - TJ Depos Horní Suchá 1:2 (0:1)

Druhé vítězství mají na svém kontě dorostenci, kteří dokázali vyhrát ve Stonavě. Nebylo to ovšem snadné vítězství, rozhodující branka padla 4 minuty před koncem, kdy z pokutového kopu zařídil všechny body Kuba Miksa. Příští týden se naši dorostenci utkají doma s týmem TJ Petřvald. Utkání začíná v sobotu v 14:15.

Branky Horní Suché: Ryt Stanislav, Miksa Jakub z pok. kopu

Sestava Horní Suché: Růža Daniel - Mokrý Tomáš, Miksa Jakub, Rosmarin Vojtěch, Chromík Rostislav - Ševčík David, Szelong Patrik, Ryt Stanislav, Vallo David - Chromík Jan, Trnka Patrik. Trenéři: Szelong Marek, Konesz Tomáš. Vedoucí: Raš Roman

Vedoucí Roman Raš: "První poločas jsme nehráli to, co jsme chtěli, zbytečně jsme znervózněli po neproměněné penaltě v 15 minutě. Poté jsme měli hromadu šancí, pro nás obvykle špatně vyřešených. V poslední minutě prvního poločasu po samostatném úniku dal první gól Standa Ryt. Do druhého poločasu jsme nastoupili v 10, protože David Vallo měl problémy se stehenním svalem a nebyl schopen hry. I tak jsme kontrolovali průběh zápasu, měli jsme více ze hry. Bohužel v 75 minutě fauloval Tomáš Mokrý domácího útočníka a pískala se penalta, kterou domácí hráč s přehledem proměnil. V 85 minutě utekl po pravé straně Patrik Trnka, byl faulován a nařízenou penaltu Kuba Miksa KONEČNĚ proměnil. Závěr zápasu jsme si pohlídali, i když s vypětím všech sil. Kluky musíme pochválit za bojovnost, a že dokázali i v 10 lidech urvat 3 body."

admin-maro