Dorost zvítězil i ve čtvrtém utkání a stálé vede tabulku

22.09.2014 14:59

Dorostenci v neděli 21. září sehráli další mistrovské utkání Okresního přeboru. Náš dorost v neděli zajížděl na pudů týmu TJ Sokol Dolní Lutyně. A domů si odvezl tři body za vítězství 6:3, kdy branky našeho týmu vstřelili Patrik Trnka 3, Honza Chromík, Stanislav Ryt a Vojta Rosmarin.

TJ Sokol Dolní Lutyně - TJ Depos Horní Suchá 3:6 (1:4)

Ani ve čtvrtém utkání nepoznali dorostenci hořkost porážky. V neděli zaslouženě vyhráli v Lutyni a stálé vedou tabulku okresního přeboru dorostu. 

Branky Horní Suché: Trnka Patrik 3, Chromík Jan, Ryt Stanislav, Rosmarin Vojtěch

Sestava Horní Suché: Růža Daniel - Mokrý Tomáš (55. Šebesta Jakub), Miksa Jakub, Rosmarin Vojtěch, Chromík Rostislav - Kux Filip (46. Ševčík David), Szelong Patrik, Chromík Jan, Vallo David (50. Kotásek Pavel) - Ryt Stanislav, Trnka Patrik. Trenéři: Szelong Marek, Konesz Tomáš. Vedoucí: Raš Roman

admin-maro