Dorost vstoupil do nové sezóny vítězstvím

30.08.2015 18:41

Parádně vstoupili dorostenci do nové sezony, když vyhráli na půdě loňského účastníka krajské soutěže jasně 4:0. O všechny branky se postaral Honza Chromík.

TJ Slavoj Rychvald - TJ Depos Horní Suchá (Dorost) 0:4 (0:1)

Branky: Chromík Jan 4

Sestava Horní Suché: Přílezský Jakub - Tomšů Jakub, Rosmarin Vojtěch, Mrozek Michal, Mokrý Tomáš - Kotásek Pavel, Vrbacký Ladislav, Szelong Patrik, Šebesta Jakub (80. Růža Daniel) - Chromík Jan, Kux Filip (65. Honsa Martin). Trenéři: Marek Szelong, Tomáš Konesz. Vedoucí: Roman Raš

Trenér Marek Szelong: „Začali jsme sezonu velmi dobře, máme radost jak ze tři bodů tak i z předvedené hry. Kluci zaslouží pochvalu, ve velkém vedru dokázali hrát celých 90 minut na plno a soupeře tím utahali. Mohli jsme vyhrát i vyšším rozdílem, kdybychom proměnili veškeré šance. Příští týden hrajeme doma s Dolní Lutyní a chceme potvrdit zasloužené 3 body.“

admin-maro