Dorost vstoupil do jara porážkou

31.03.2014 13:40

Dorostenci v sobotu 29. března vstoupili do jarní části své soutěže. V úvodním utkání jarní části přivítali na svém hřišti tým TJ Internacionál Petrovice, se kterým prohráli těsně 1:2 (1:2). Příčinou této porážky jsou neproměněné šance našich hráčů. Jedinou branku našeho mužstva vstřelil z pokutového kopu Honza Chromík.

TJ Depos Horní Suchá (Dorost) - TJ Internacionál Petrovice 1:2 (1:2)

Branka Horní Suché: Chromík Jan z penalty

Sestava Horní Suché: Růža Daniel - Kravčík Karel, Miksa Jakub, Rosmarýn Vojtěch, Chromír Rostislav - Trnka Patrik, Szelong Patrik, Ryt Stanislav, Ševčík David - Chrobok Jan, Chromík Jan. Trenéři: Szelong Marek a Konesz Tomáš. Vedoucí: Raš Roman

Trenér Marek Szelong: „Velká pochvala za předvedený výkon. Hráli jsme v 11 lidech, někteří ještě po nemoci, ale i tak jsme byli hlavně druhý poločas lepší. Bohužel jsme opět neproměnili vyložené šance, které nás dneska stály všechny body. Nedá se nic dělat, jedeme dál, máme před sebou ještě 11 kol, pokusíme se bodovat příští týden v Brušperku.“

admin-maro