Dorost ve finále halového turnaje MSKFS na pátém místě

24.02.2014 13:21

Ve finále halového turnaje MSKFS dne 23. února obsadili svěřenci Marka Szelonga a Tomáše Konesze v silné konkurenci konečné 5. místo, které je velkým úspěchem tohoto týmu. Navíc byl vyhlášen nejlepším brankářem turnaje náš hráč Daniel Růža.

Výsledky Horní Suché:

Horní Suchá - SK Brušperk 2:4

Horní Suchá - FK Kopřivnice 3:7

Horní Suchá - TJ Olympia Bruntál 2:4

Horní Suchá - FC Bílovec 3:7

Horní Suchá - TJ Vítkovice-Svinov 6:2

Konečná tabulka turnaje:

1. FC Bílovec

2. FK Kopřivnice

3. TJ Olympia Bruntál

4. SK Brušperk

5. TJ Depos Horní Suchá

6. TJ Vítkovice-Svinov

Komentář k turanji:

„Už jen postup do finále, je pro nás velký úspěch. Sehráli jsme 5 utkání s kvalitními soupeři, konečné 5 místo je zasloužené dneska jsme asi na víc neměli. Nerad hodnotím jednotlivce, ale dneska bych chtěl vyzdvihnout Danka Růžu, který zachytal velmi dobře a zaslouženě se stal nejlepším brankářem turnaje. Teď už nás čekají venkovní přípravné zápasy tak abychom byli dobře připraveni na první mistrovský zápas i Interem Petrovice“, zhodnotil turnaj trenér Tomáš Konesz

admin-maro