Dorost v souboji neporažených celků uspěl a je v čele tabulky

15.09.2014 22:06

Dorostenci v sobotu 13. září sehráli doma souboj s Petřvaldem u Karviné. Jednalo se o souboj doposud dvou neporažených celků Okresního přeboru dorostenců. V tomto souboji uspěli naši dorostenci, kteří po dvou brankách Honzy Chromíka zvítězily těsně 2:1

TJ Depos Horní Suchá - TJ Petřvald u Karviné 2:1 (2:0)

V souboji dosud neporažený celků porazili naši dorostenci Petřvald a dostali se do čela okresního přeboru. Zápas byl velmi vyrovnaný, domácí se dostali do vedení ve 20. minutě, kdy parádní ranou otevřel skóre Honza Chromík. Ten samý hráč zvyšoval ve 35. minutě na 2:0. Tak skončil první poločas. Druhý poločas hosté zabrali, byli lepší, ale skórovat se jim podařilo až v 88. minutě.

Branky Horní Suché: Chromík Jan 2

Sestava Horní Suché: Růža Daniel - Chromík Rostislav, Miksa Jakub, Rosmarin Vojtěch, Mokrý Tomáš - Kux Filip (70. Šebesta Jakub), Szelong Patrik, Chromík Jan, Vallo David (58. Kotásek Pavel) - Ryt Stanislav, Trnka Patrik. Trenéři: Szelong Marek, Konesz Tomáš. Vedoucí: Raš Roman

Trenér Marek Szelong: "Dobrý a bojovný výkon všech kluků. Soupeř byl kvalitní, musím uznat, že nás malinko přehrával a měli jsme i štěstí. Chtěl bych poděkovat i klukům z žáků (Kux, Kotásek, Šebesta) zápas zvládli velmi dobře a určitě budou dostávat příležitosti i v dalších zápasech."

admin-maro