Dorost v Jablunkově prohrál vysoko 6:1

10.06.2014 15:07

Dorostenci v neděli 8. června sehráli 14. kolo Krajské soutěže skupiny B, ve kterém prohráli na hřišti týmu 1. FK Spartak Jablunkov vysoko 6:1 (4:0). Jedinou branku našeho mužstva vstřelil Stanislav Ryt.

1. FK Spartak Jablunkov - TJ Depos Horní Suchá (Dorost) 6:1 (4:0)

Branka Horní Suché: Ryt Stanislav

Sestava Horní Suché: Růža Daniel - Ševčík David, Mrozek Michal,Rosmarin Vojtěch, Chromík Rostislav - Ryt Stanislav, Szelong Patrik, Chromík Jan, Trnka Patrik - Chrobok Jan, Kravčík Karel. Trenéři: Szelong Marek a Konesz Tomáš. Vedoucí: Raš Roman

Trenér Tomáš Konesz: Nemám vlastně co hodnotit, odchozený zápas bez zájmu a bojovnosti, jediný, který chtěl, byl Honza Chrobok ostatní nic. A výmluvy na to, že bylo strašné horko neberu, počasí je pro obě mužstva stejné. S takovým výkonem se nemůžeme divit, že jsme tam, kde jsme a je velmi pravděpodobné, že sestoupíme do okresního přeboru, což je velká škoda.

admin-maro