Dorost TJ Depos Horní Suchá bude hrát krajský přebor!

03.07.2016 11:50

V pátek 1. července proběhl losovací aktiv krajských soutěží v sídle MS KFS v Ostravě, kde byly rozlosovány soutěže, kterých se účastní naše mužstvo mužů, dorostenecká a žákovská družstva. V jakých soutěžích budou startovat naše týmy, se dozvíte níže v článku.

Na pátečním losovacím aktivu 1. července Moravskoslezského krajského fotbalového svazu byl rozlosován soutěžní ročník 2016/2017. Družstva TJ Depos Horní Suchá budou startovat v těchto soutěžích: muži budou hrát opět 1. B třídu, sk. C. Dorost, jenž loni nastupoval v okresním přeboru, přeskočil krajskou soutěž a bude hrát krajský přebor, kde bude nastupovat s družstvy mladšího a staršího dorostu! Žáci po vítězství v krajské soutěži nastoupí rovněž v krajském přeboru mladších a starších žáků! V Horní Suché se tedy budou hrát nejvyšší mládežnické krajské soutěže!

Všechny rozpisy všech našich týmů najdete v rozlosování jednotlivých týmů. Rozpisy nemusí být stoprocentní. Vše bude jisté, až vyjde oficiální rozpis MS KFS. O případných změnách v rozlosování jakéhokoliv týmů Vás popřípadě informujeme.

Autor: Marek Chmiel