Dorost si z Dětmarovic veze jen bod za remízu 1:1

13.10.2014 13:26

Dorostenci v neděli 12. října sehráli další mistrovské utkání Okresního přeboru. Náš dorost v neděli zajížděl na pudů týmu SK Dětmarovice. Odkud si odváží jen jeden bod za remízu 1:1. Jedinou branku našeho týmu vstřelil Stanislav Ryt.

SK Dětmarovice - TJ Depos Horní Suchá 1:1 (0:1)

Branka Horní Suché: Ryt

Sestava Horní Suché: Růža - Mokrý (55. Šebesta), Miksa, Rosmarin, Chromík R. - Vallo (65. Kux), Szelong, Chromík J., Ševčík (50. Kotásek) - Trnka, Ryt. Trenéři: Szelong Marek, Konesz Tomáš. Vedoucí mužstva: Raš Roman. Do hry dnes nezasáhl: Honsa Martin

Trenér Tomáš Konesz:Zápas jsme si pokazili sami, nevyužili jsme jasné tutovky, a proto přišel trest 5 minut před koncem, kdy jsme dostali vyrovnávací branku po velké individuální chybě… Soupeř byl určitě k poražení, bod je pro nás velké zklamání.

admin-maro