Dorost postoupil do finále krajského halového turnaje MSKFS

26.01.2014 14:51

Velký úspěch se podařil našim dorostencům (ročník 1997 a výše), když dokázali postoupit do finále halového turnaje pořádaný krajským fotbalovým svazem. V semifinálovém kole konaném v Karviné obsadili 3. místo, když ani jednou neprohráli a dostali pouze jednu branku. Tímto si zajistili účast ve finále, které se koná koncem února v Ostravě.

Výsledky TJ Depos Horní Suchá:

TJ Depos Horní Suchá - FC IRP Český Těšín 0:0

TJ Depos Horní Suchá - 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí 2:0

TJ Depos Horní Suchá - FC Odra Petřkovice 0:0

TJ Depos Horní Suchá - TJ Vítkovice-Svinov 1:0

TJ Depos Horní Suchá - SK Brušperk 1:1

Konečná tabulka:

1. TJ Vítkovice - Svinov 12 B

2. SK Brušperk 10 B

3. TJ Depos Horní Suchá 9 B

-----------------------------------------------------

4. FC IRP Český Těšín 7 B

5. 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí 4 B

6. FC Odra Petřkovice 3 B

První 3 týmy postupují do krajského finále, kde se utkají s dalšími třemi postupujícími se semifinálového kola, které se koná v Opavě.

"Velmi dobrý a kolektivní výkon, se kterým jsme maximálně spokojeni. Kluci celý turnaj odehráli zodpovědně, jen škoda neproměněných šancí, které jsme měli v každém zápase hromadu. Pokud bychom je proměnili, mohli jsme v klidu pomýšlet na vítězství. Ale postup máme a budeme se ve finále snažit uhrát co nejlepší výsledek a dobře reprezentovat jak klub, tak i obec", řekl vedoucí mužstva Roman Raš.

V sobotu sehrají naši dorostenci první přípravné utkání venku a to na umělé trávě v Havířově, kde se od 14 hodin utkají s dorostenci MFK Havířov U-17.

admin-maro