Dorost opět zvítězil a stálé vede tabulku Okresního přeboru

29.09.2014 13:34

Dorostenci v neděli 28. září sehráli další mistrovské utkání Okresního přeboru. Náš dorost v neděli zajížděl na pudů týmu TJ Slovan Horní Žukov. A domů si odvezl tři body za těsně vítězství 1:2, kdy branky našeho týmu vstřelili Honza Chromík a Jakub Miksa.

Dorostenci v neděli 28. září sehráli další mistrovské utkání Okresního přeboru. Náš dorost v neděli zajížděl na pudů týmu TJ Slovan Horní Žukov. A domů si odvezl tři body za těsně vítězství 1:2, kdy branky našeho týmu vstřelili Honza Chromík a Jakub Miksa. Dorostenci tak vyhráli i svůj pátý zápas a stálé tak vedou tabulku Okresního přeboru před Petřvaldem u Karviné s náskokem tři bodů.

TJ Slovan Horní Žukov - TJ Depos Horní Suchá 1:2 (1:0)

Ani v pátém zápase neztratili naši dorostenci ani bod stále vede tabulku Okresního přeboru. V Horním Žukově ovšem nebyl vůbec jednoduchý zápas. Brankou z penalty rozhodl o výhře Kuba Miksa.

Branky Horní Suché: Chromík Jan, Miksa Jakub z pok. kopu

Sestava Horní Suché: Růža Daniel - Mokrý Tomáš, Rosmarin Vojtěch, Miksa Jakub, Chromík Rostislav - Kux Filip (46. Kotásek Pavel), Chromík Jan, Szelong Patrik (80. Honsa Martin), Vallo David - Ryt Stanislav, Trnka Patrik (90. Ševčík David). Trenéři: Szelong Marek, Konesz Tomáš. Vedoucí v tomto zápase: Kux Vladek

Trenér Tomáš Konesz: „Dneska to nebyl vůbec jednoduchý zápas. Soupeř hrát jednoduše, v obraně měl 5 vysokých chlapů, se kterými jsme si nemohli v prvním poločase poradit. Navíc se domácí ujali ve 20 minutě vedení, po parádní střele jejich kapitána. Do druhého poločasu jsme nastoupili se 3 klasickými útočníky a to dělalo jejich obraně problémy. V 60 minutě našel parádní přihrávkou Standa Ryt Honzu Chromíka, který jel sám na brankáře a srovnal skóre. Za 10 minut později prošel Honza Chromík do šestnáctky byl sražen a pískala se penalty, kterou Kuba Miksa proměnil. Zbytek zápasu jsme již ubránili, takže si vezeme z Žukova 3 body.“

admin-maro