Dorost na úvod nového ročníků vítězně

01.09.2014 13:43

V sobotu 30. srpna čekalo na naše dorostence úvodní mistrovské utkání v Okresním přeboru, ve kterém doma přivítala hráče TJ Sokol Věřňovice, které v pohodě porazili vysokým výsledkem 8:1.

V sobotu 30. srpna čekalo na naše dorostence úvodní mistrovské utkání v Okresním přeboru, ve kterém doma přivítala hráče TJ Sokol Věřňovice, které v pohodě porazili vysokým výsledkem 8:1. Branky našeho týmu zaznamenali Jan Chromík 3, David Vallo 3 a Patrik Trnka 2.

TJ Depos Horní Suchá (Dorost) - TJ Sokol Věřňovice  8:1 (3:1)

Branky Horní Suché: Chromík Jan 3, Vallo David 3, Trnka Patrik 2

Sestava Horní Suché: Růža Daniel - Chromík Rostislav, Miksa Jakub, Rosmarin Vojtěch, Mokrý Tomáš - Vallo David, Szelong Patrik, Ryt Stanislav, Ševčík David (60. Kux Filip) - Chromík Jan, Trnka Patrik. Trenéři: Szelong Marek a Konesz Tomáš. Vedoucí v tomto zápase: Zálejský Aleš

Hodnocení trenér Tomáš Konesz: „Mohli jsme vyhrát větším rozdílem, dali jsme 2 tyčky, 5 krát jeli sami na brankáře, tyto situace musíme proměňovat, jinak se nám to může vymstít v dalších zápasech. Právě na toto se zaměříme na tréninku. Jinak jsme podali průměrný výkon, ale jsme určitě rádi, že jsme do nové sezony a pro nás nové soutěže vstoupili vítězně.“

admin-maro