Dorost jde do nové sezóny s cílem postoupit

28.08.2015 13:38

Novou sezonu 2015/2016 začínáme mistrovským zápasem na Slavoji Rychvald. Přípravu jsme začali 8. srpna, kde jsme na tréninku měli 16 hráčů a další kluci byli omluveni s pracovních či jiných důvodů.

Novou sezonu 2015/2016 začínáme mistrovským zápasem na Slavoji Rychvald. Přípravu jsme začali 8. srpna, kde jsme na tréninku měli 16 hráčů a další kluci byli omluveni s pracovních či jiných důvodů. Tréninky jsme absolvovali 2x týdně. Velkým plusem je návrat Ládi Vrbackého z Dolních Datyň, další posilou určitě bude Robert Zápotočný s MFK Havířov, velmi dobře vypadají kluci, kteří přišli ze starších žáků, takže konkurence je velká. V jednání je ještě příchod Ondry Kulicha z Dolních Datyň, tam je ale problém s klubem. Odehráli jsme přípravný zápas s SK Šenov, který skončil remízou 3:3. Všechny 3 branky dal Robert Zápotočný. Tento zápas nám ukázal, kde děláme chyby a na čem musíme ještě zapracovat. Každopádně cíl před touto sezonou vzhledem ke kvalitě kádru je jen jeden jediný a to vyhrát okresní přebor a znovu postoupit do krajské soutěže nic jiného nebereme!

Prozatímní kádr dorostu:

Daniel Růža, Filip Kux, Petr Pakši, Rostislav Chromík, Vojtěch Rosmarin, Jakub Šebesta, Jakub Tomšů, Tomáš Mokrý, Patrik Szelong, Ladislav Vrbacký, Pavel Kotásek, Tomáš Pietrasz, Vojtěch Drozd, Martin Honsa, Jan Chromík, Robert Zápotočný (hostování MFK Havířov), Filip Phan (hostování MFK Havířov),Denis Kosmel (hostování MFK Havířov), Ondřej Kulich (v jednání Dolní Datyně) Michal Mrozek

Trenérský tým je nezměněný Marek Szelong a Tomáš Konesz a vedoucí Roman Kacafír Raš

admin-maro