Dorost čeká v sobotu první přípravné utkání

09.02.2016 13:46

Dorostenci odehrají v sobotu 13. února své letošní první přípravné utkání. V rámci zimního turnaje na umělé trávě v Albrechticích vyzvou ve 12 hodin tým TJ Internacionál Petrovice.

9. ročníku zimního turnaje dorostenců v Albrechticích se zúčastní pět mužstev, a to náš tým, domácí FK Baník Albrechtice, TJ Havířov - Dolní Datyně, SK Šenov a TJ Internacionál Petrovice. Hrací dny turnaje budou soboty a hrací doba je 2 x 40 minut.

V prvním kole zimního turnaje se střetnou od 12 hodin naši dorostenci s týmem TJ Internacionál Petrovice a od 13.30 hodin se utká tým SK Šenov proti týmů TJ Havířov - Dolní Datyně. A jelikož je lichý počet týmů zimního turnaje tak domácí tým FK Baník Albrechtice má v první kole volno.

Celý rozpis zimního turnaje najdete ZDE

Přijďte naše mladé hráče podpořit!

admin-maro