Domácí rozlučka se povedla. Horní Suchá - Jablunkov 5:1

15.06.2015 14:57

V dalším mistrovském utkání v jarní části naši fotbalisté doma vyhráli. Kdy na domácím hřišti v posledním domácím mistrovském utkání v této sezoně porazili hráče týmu 1. FK Spartak Jablunkov výsledkem 5:1.

V dalším mistrovském utkání v jarní části naši fotbalisté doma vyhráli. Kdy na domácím hřišti v posledním domácím mistrovském utkání v této sezoně porazili hráče týmu 1. FK Spartak Jablunkov výsledkem 5:1, kdy se o naše branky postaral dvakrát Petr Příborský, jednou Tomáš Zima, Robin Čopák a Marek Pařík. Naši fotbalisté tak domácí rozlučku se sezonou zvládli a vyhráli a o další body se mohou postarat ještě v posledním kole v neděli 21. června na hřišti týmu TJ Internacionál Petrovice.

TJ Depos Horní Suchá - 1. FK Spartak Jablunkov 5:1 (2:1)

 Ve velkém vedru začli lépe hosté z Jablunkova, když se ve 13. minutě dostal k míči Radim Szotkowski a z poměrně velkého úhlů prostřelil našeho brankáře - 0:1. Naši kluci se ale s tímto stavem nehodlali smířit a v posledním domácím zápase skóre otočili. Ve 26. minutě zahrával přímý kop Tomáš Zima, nacentroval míč před bránu a ten k úžasu všech proletěl mezi hráči a skončil až v síti hostujícího gólmana - 1:1. O minutu později se radoval ze svého prvního gólu v dresu Horní Suché i Robin Čopák. Střelu  Petra Příborského hostující gólman pouze vyrazil před sebe a již zmiňovaný Robin Čopák míč uklidil do sítě - 2:1.

V 63. minutě přišel třetí gól a definitivní klid na naše kopačky. Centr Robina Čopáka sklepnul Libor Stebel na hranici šestnáctky Petru Příborskému a ten střelou k tyči rozvlnil sít hostující branky potřetí - 3:1. Hosté ohrožovali naši bránu z rychlého protiútoku, ale v koncovce byli neškodní a brankář Růža si se všemi jejich výpady poradil. V 79. minutě vyškolil Libor Stebel obránce, nahrál míč před bránu, kde si naběhl Marek Pařík a v pohodě zvýšil na - 4:1. Vypracovali jsme si spoustu šancí a mohli dát i o tři góly víc. Nutno ale přiznat že i přes pět obdržených gólu zachytal velice dobře hostující brankář Petr Kuřok. Zápas jsme dohráli v poklidném tempu a ještě v 87. minutě po centru Tomáše Zimy zvýšil hlavou Petr Příborský na konečných - 5:1.

Branky: 63. a 87. Příborský Petr, 26. Zima Tomáš, 27. Čopák Robin, 79. Pařík Marek  -  13. Szotkowski Radim, Rozhodčí: Karch Otakar - Kuchař Ondřej, Bednář Marcel, Počet diváků: cca 60

TJ Depos Horní Suchá: Růža - Pietrasz, Kubját, Kaleta, Pařík - Čopák, Stebel, Petík, Zima - Baránek, Příborský. Trenéři: Zedník Miroslav
1. FK Spartak Jablunkov: Kuřok - Bulawa, Sikora, Hudzieczek Jaroslav, Gurecký - Hudzieczek Martin, Michálek, Krenželok, Kluz - Ploszek, Szotkowski

admin-maro