Doma za tři body. Horní Suchá - Sokol Dobrá 3:1

01.09.2014 13:44

V sobotu 30. srpna přivítali naši hráči v I.B třídě skupiny C ve 4. kole na domácí půdě tým TJ Sokol Dobrá, který naši hráči porazili výsledkem 3:1. Branky vstřelili Tomáš Kaleta, Libor Stebel a Václav Pastrňak.

TJ Depos Horní Suchá – TJ Sokol Dobrá 3:1 (2:1)

Utkání začalo poměrně ve svižném tempu, ale nutno říct, že prvních dvacet minut měli míč na kopačkách častěji hosté. Žádné velké brankové příležitosti se ale neurodili. Až ve 20. minutě utkání udělal náš stoper velkou chybu, po které šel sám na gólmana Richtera hostující hráč Ondřej Gryžboň a se zakončením neměl žáden problém - 0:1. Ihned po rozehrání a další chybě naši obrany se situace opakovala. Opět se dostal sám před brankáře stejný hráč, ovšem tentokrát ho brankář Richter vychytal. Ve 23. minutě jsme dostali možnost volného přímého kopu, ke kterému se postavil Robin Čopák a posadil míč na hlavu Tomáše Kalety, který trefil přesně - 1:1. Od tohoto okamžiku jsme převzali iniciativu, vytvořili si tlak a spoustu šancí. Ve 31. minutě odcentroval z levé strany Pavel Hradil a z voleje pálil těsně mimo Zima. Za další minutu přišla rána Příborského těsně nad. Z dalšího útoku zakončoval Robin Petík pěknou střelou, kterou ovšem zlikvidoval gólman Lamoš. V 36. minutě dostal do šestnáctky míč Petr Příborský, mohl už sám zakončit, ale našel ještě zcela volného Libora Stebela, který umístěnou střelou rozvlnil sít hostující branky podruhé - 2:1. Závěr poločasu jsme měli ve své režii, kopali ještě dva rohy, ale s těmi si obrana hostů poradila a nebezpečí odvrátila.

Druhy poločas začal celkem v poklidu. Hrálo se spíše uprostřed hřiště, v 51. minutě vystřelil z 20 metru hostující hráč Honza Filipčík, ale tato střela gólmana Richtera neohrozila. V této časti zápasu jsme sice měli více ze hry, ale nepřišla žádná vyložená šance. V 59. minutě tvrdě vypálil Roman Kubját, ale s touto střelou si gólman hostí poradil. Za dalších osm minut odcentroval Libor Stebel, jeho centr si ve velkém vápně zpracoval Tomáš Zima a křížnou ranou trefil tyč hostující branky. Rozhodnutí zápasu přišlo v 82. minutě, kdy Robin Čopák pěknou přihrávkou za obranu našel Vencu Pastrňaka, který se tváři v tvář gólmanovi nemýlil - 3:1.

Branky: 23. Kaleta Tomáš, 36. Stebel Libor, 82. Pastrňak Václav - 21. Gryžboň Ondřej, ŽK: 73. Hradil Pavel - 64. Fojtík Michal, Rozhodčí: Hrubý Jaroslav - Tabášek Kamil, Konderla Jakub, Počet diváků: cca 100

TJ Depos Horní Suchá: Richter - Kubját, Kaleta, Jeziorský, Hradil - Zima (88. Kolder), Stebel, Čopák, Pastrňak - Příborský (84. Pietrasz), Petík (78. Pařík). Trenéři: Menoušek Zdeněk a Zedník Miroslav, vedoucí mužstva: Zalejský Aleš

TJ Sokol Dobrá: Lamoš - Šmahaj, Pietroszek, Šebestík, Malchárek - Filipčík, Fojtík (65. Lužný), Javorek, O.Gryžboň (75. Pastor) - Damek. Trenér: Zářický Tomáš

admin-maro