Doma za tři body. Horní Suchá - Smilovice 2:1

25.05.2015 14:08

V dalším mistrovském utkání v jarní části naši fotbalisté doma vyhráli. Kdy na domácím hřišti porazili hráče týmu TJ Smilovice výsledkem 2:1.

V dalším mistrovském utkání v jarní části naši fotbalisté doma vyhráli. Kdy na domácím hřišti porazili hráče týmu TJ Smilovice výsledkem 2:1, kdy se o naše branky postaral Tomáš Kaleta a Libor Stebel. Naši fotbalisté tak doma konečně vyhráli a o další body se mohou postarat v sobotu 30. května na hřišti lídra tabulky TJ DURMAN Staré Město.

TJ Depos Horní Suchá - TJ Smilovice 2:1 (1:0)

V dalším domácím zápase už všechny tři body zůstali doma, ale vítězství se vůbec nerodilo lehce. Byli jsme sice od začátku utkáni aktivnější, vytvořili si i pár šancí, ty ale obrana hostí spolu z dobře chytajícím gólmanem Bašandou zlikvidovala. První velká tutovka přišla ve 29. minutě, kdy Tomáš Kaleta se ocitl sám před hostujícím brankářem, kličkou ho i obešel, ovšem do prázdné brány už nezamířil přesně. Nemusel, ale litovat dlouho. Ve 39. minutě odcentroval z pravé strany Tomáš Zima, našel na malém vápně Tomáše Kaletu, který nadvakrát překonal hostujícího brankáře - 1:0. Hosté si za celý poločas nevypracovali vážnější šanci, a tak se šlo do kabin za stavu 1:0.

Jak skončil první poločas, začal i ten druhý. Měli jsme mírnou převahu, ale nevyvarovali se už tradičně chyb. Hosté nejprve zahrozili v 56. minutě, kdy pěkně vystřelil Radek Barteczek. Jeho střelu vyrazil gólman Růža na rohový kop. Z následného rohu přišlo ovšem vyrovnání skóre. Na centr si počkal na jedenácti metrech nikým nehlídaný Lukáš Rajnoch a přesnou střelou k tyči srovnal - 1:1. Tlačili jsme se sice před bránu hostí, ale koncovka byla žalostná. V 60. minutě hlavičkoval Martin Baránek mimo tři tyče. V 63. minutě po centru Robina Čopáka taktéž mimo hlavičkoval Kuba Pietrasz. Minuty ubíhali a my ne a ne se prosadit. Když už vše vypadalo, že utkání spěje k remíze, vyrobili hosté velkou chybu. Špatnou rozehrávku hostující obrany vystihl Libor Stebel a z dvaceti metrů poslal míč do prázdné brány - 2:1. Musíme upřímně přiznat, že toto vítězství bylo spíše šťastné než zasloužené, ale jak se říká, historie se neptá a body zůstali tentokrát v Suché.

Branky: 39. Kaleta Tomáš, 82. Stebel Libor - 57. Rajnoch Lukáš, Rozhodčí: Klečka Tomáš - Tomai Martin, Tabašek Kamil, Počet diváků: cca 80

TJ Depos Horní Suchá: Růža - Kubját, Pietrasz, Pařík M., Hradil - Zima (64. Ryt), Čopák, Petík, Stebel - Kaleta (78. Bebenek), Baránek (69. Blaho, 85. Vyskočil). Trenéři: Menoušek Zdeněk a Zedník Miroslav

TJ Smilovice: Bašanda - Sikora, Bolf, Barteczek Radek, Witosz - Dytko, Svoboda, Barteczek Roman, Balvar - Rajnoch, Topiarz.

admin-maro