Doma v sobotu proti lídrovi tabulky, přijede TJ Sokol Dobrá

19.05.2016 13:35

Po těsné výhře v Tošanovicích, kde naši fotbalisté vyhráli díky brance Daniela Juranka 0:1, je čeká další jarní domácí mistrovské utkání. V sobotu 21. května přivítají naši hráči na domácí půdě lídra tabulky, a to mužstvo TJ Sokol Dobrá. Utkání začíná v sobotu 21. května 17.00 hodin.

V minulém týdnu sehráli naši hráči další venkovní jarní utkání, ve kterém vyhráli, jak již bylo zmíněno na hřišti Tošanovic těsným výsledkem 0:1. Poločasový stav byl 0:0. O jedinou branku utkání, která byla vítězná, se postaral v 77. minutě Daniel Juranek. V dalším utkání se naši hráči představí na domácí půdě v utkání proti lídrovi tabulky, a to proti týmů TJ Sokol Dobrá. Před tímto utkáním se naši hráči drží na 6. místě se skóre 53:39 a s 32 body. Lídr tabulky TJ Sokol Dobrá je v tabulce na samozřejmě na 1. místě se skóre 61:22 a s 51 body. Podzimní vzájemné utkání na hřišti Dobré v podzimní části skončilo jasným výsledkem 6:1 pro domácí tým. Utkání otevřel nejdříve svým gólem v 19. minutě domácí Vlastimil Kisza a na 2:0 zvyšoval ve 27. minutě Petr Platoš. Naši hráči dokázali ve 30. minutě brankou Martina Mikulce, ale poté si opět vzali slovo domácí, kdy se ve 43. minutě prosadil Jan Filipčík a uzavřel skóre prvního poločasu na 3:1. Ve druhém poločase domácí Dobrá vstřelila ještě tři branky, a to v 50. minutě, kdy se prosadil Vojtěch Figura. V 74. minutě zvýšil na 5:1 opět Vojtěch Figura a skóre utkání uzavřel v 85. minutě na konečných 6:1 domácí Petr Rajnoch. Naši hráči mají tak sobotnímu soupeři co vracet. Je jisté, že naše hráče nečeká vůbec nic jednoduchého proti prvnímu týmů tabulky.

Zápas 25. kola I. B třídy skupiny C TJ Depos Horní Suchá - TJ Sokol Dobrá začíná na našem hřišti v Horní Suché v sobotu 21. května od 17:00 hodin. Hlavním rozhodčím bude Petr Laštuvka, kterému na čarách budou asistovat pánové Tomáš Ham a Rostislav Dudek. Přijďte naše hráče podpořit!

Doma hrají také dorostenci od 14:45 s týmem SK Dětmarovice, mladší žáci 10:45 a starší žáci v 9:00 proti Gascontrolu Havířov. Přijďte naše mladé hráče podpořit!

admin-maro