Doma se Slovanem Orlová remíza 2:2

15.09.2014 22:23

V sobotu 13. září sehráli naši hráči v I.B třídě skupiny C další mistrovské utkání ve kterém doma přivítali hráče Slovanu Orlová. S týmem TJ Slovan Orlová naši fotbalisté remizovali nerozhodně 2:2.

V sobotu 13. září sehráli naši hráči v I.B třídě skupiny C další mistrovské utkání ve kterém doma přivítali hráče Slovanu Orlová. S týmem TJ Slovan Orlová naši fotbalisté remizovali nerozhodně 2:2. Branky našeho týmu vstřelil Libor Stebel a Robin Petík. Více o utkání uvnitř článků.

TJ Depos Horní Suchá - TJ Slovan Orlová 2:2 (1:0)

V sobotu k nám zavítal tým TJ Slovan Orlová a nutno říct, že přijel velice kvalitní soupeř, který určitě bude útočit na vyšší příčky v tabulce. Od začátku zápasu se hrál pěkný fotbal pro diváky, ale ne už tak pro trenéry. Na obou stranách jako by neexistovali obrany, útočný fotbal se spoustou šancí na obou stranách vydržel celý první poločas. Festival šancí začal Marek Pařík ve 2. minutě střelou z 20 metru, která ovšem letěla těsně nad bránu gólmana Orlové. Další střelu Příborského zlikvidoval gólman hostí Kotrla. V 8. minutě poprvé zahrozili hosté a hned z toho byl gól, který nebyl uznán pro postavení mimo hru hráče Orlové. V rozmezí 13 - 18. minuty nejprve Ristovský orazítkoval tyč naši brány, v zápětí pálil Lipovský těsně nad bránu a střelu Libora Němce zlikvidoval brankář Reš. Ve 25. minutě se dostal sám před brankáře hostů Robin Petík, ale se zakončením si počínal velice špatně a gólman Kotrla tuto tutovku zlikvidoval. Z následného rohu hlavičkoval Tomáš Kaleta těsně nad bránu hostů. Ve 32. minutě se už skóre měnilo. Na pravé straně si vyměnili míč Pařík se Zimou, přišel centr na hranici šestnáctky, kde nikým nehlídaný Libor Stebel přeloboval gólmana hostí - 1:0. O chvíli později přišel rychlý útok hostí,  po kterém zakončoval v naší šestnáctce Libor Němec, ale naštěstí pro nás bránu přestřelil.

V druhém poločase se hra trošku zklidnila, v 50. minutě vybojoval míč v pokutovém území hostu Petr Příborský, který našel zcela volného Robina Petíka pro kterého už nebyl problém trefit prázdnou bránu - 2:0. V 65. minutě přišel centr před naši branku, kde ve skrumáži se nejlépe zorientoval Libor Němec a hlavou snížil na 2:1. Hosty tento gól velice povzbudil, vrhly všechny síly do útoku a zcela po zásluze se dočkali vyrovnání v 80. minutě, kdy po chybě našeho gólman srovnal René Lipovský na konečných 2:2. Poslední šanci utkání zlikvidoval v 88. minutě náš gólman Pavel Reš a tak utkání skončilo remízou 2:2.

Branky: 32. Stebel Libor, 50. Petík Robin - 65. Němec Libor, 80. Lipovský René, ŽK: 44. Pastrňák Václav, 55. Pařík Marek - 66. Ristovský Michal, Rozhodčí: Slaný Jan - Valošek Vladimír, Sopoliga Lukáš, Počet diváků: cca 100

TJ Depos Horní Suchá: Reš - Jeziorský (24. Kubját), Kaleta, Marek, Kolder - Zima (65. Baranek), Stebel, Pařík,Pastrňák - Příborský, Petík (81. Pietrasz). Trenéři: Menoušek Zdeněk a Zedník Miroslav, vedoucí mužstva: Zalejský Aleš

TJ Slovan Orlová: Kotrla - Boor, Štengr, Edr, Pavlík - Němec Libor, Kratka, Káňa,Ristovský (67. Němec Jakub) - Marcol (70. Macek), Lipovský. Trenér: Němec Libor

admin-maro