Doma s Pískem bez bodů. Horní Suchá - Písek 2:4

11.05.2015 12:01

V dalším mistrovském utkání v jarní části naši fotbalisté doma prohráli. Kdy na domácím hřišti nestačily na hráče týmu TJ Písek výsledkem 2:4.

V dalším mistrovském utkání v jarní části naši fotbalisté doma prohráli. Kdy na domácím hřišti nestačily na hráče týmu TJ Písek výsledkem 2:4, kdy se o naše branky postaral Martin Baránek, který se trefil dvakrát. Naši fotbalisté tak doma prohráli a o další body se mohou postarat v sobotu 16. května opět na domácí půdě proti týmu TJ Sokol Mosty.

TJ Depos Horní Suchá - TJ Písek 2:4 (0:1)

Po velice špatném výkonu jsme na domácím hřišti přišli o všechny body. Už v 5. minutě po centru z levé strany usměrnil míč do naší sítě Marek Zogata a hoste vedli - 0:1. A nutno říci, že zaslouženě. Do zápasu vstoupili aktivněji a od prvních minut měli více ze hry. My jsme si cely první poločas nevytvořili žádnou vyloženou šanci. Za zmínku snad jen stoji šance Tomáše Zimy z 39. minuty, kdy střelou z jedenácti metrů olíznul břevno hostující branky. Čekali jsme, že druhý poločas bude z naší strany určitě lepší, ale opak byl pravdou. Během dvanácti minut druhé půle jsme udělali tři fatální chyby, které hosté nekompromisně potrestali. Už v 64. minutě vedli 0:4 a bylo prakticky po zápase. Nám se pak už jen podařilo dvěma góly Martina Baránka výsledek dostat do konečné podoby 2:4. Více už nám hosté nedovolili a zcela zaslouženě si odvezli všechny body.

Branky: 73. a 87. Baránek Martin - 5. a 52. Zogata Marek, 60. a 64. Krzyžánek Marek, ŽK: 37. Pietrasz Tomáš, 52. Kaleta Tomáš, 61. Marek Jiří, 69. Hradil Pavel, 75. Pařík Marek, 79. Baránek Martin, 83. Čopák Robin, ČK: 90. Hradil Pavel, Rozhodčí: Plevza Miroslav - Bartek Libor, Čuba Daniel, Počet diváků: cca 100

TJ Depos Horní Suchá: Richter - Pietrasz (41. Kaleta), Marek (69. Blaho), Pařík M., Kubját - Zima, Stebel, Čopák (85. Vyskočil), Hradil - Příborský, Baránek. Trenéři: Menoušek Zdeněk a Zedník Miroslav

TJ Písek: Ligocký - Zahradnik, Heczko, Kantor, Niemiec (85. Karpecki) - Byrtus, Legierski, Wolný, Zogata (69. Michalski) - Lubojacki (80. Kajzar), Krzyžanek.

admin-maro