Doma s Lučinou zasloužená výhra 4:2

24.04.2016 22:10

V sobotním mistrovském utkání v jarní části naši hráči TJ Depos Horní Suchá vyhráli ve 21. kole 1. B třídy skupiny C na domácí půdě proti týmů Finstal Lučina výsledkem 4:2, když poločasový stav byl 2:1.

V sobotním mistrovském utkání v jarní části naši hráči TJ Depos Horní Suchá vyhráli ve 21. kole 1. B třídy skupiny C na domácí půdě proti týmů Finstal Lučina výsledkem 4:2, když poločasový stav byl 2:1. Do vedení poslal náš tým v 2. minutě Martin Mikulec. Vedení navýšil ve 29. minutě Daniel Juranek a hosté snížili z pokutového kopu ve 45. minutě zásluhou Ladislava Smichoviče. Ve druhém poločase v 75. minutě zvýšil skóre na 3:1 Lukáš Pócoš a poslední branku do sítě hostů vstřelil v 83. minutě Martin Mikulec. Poslední slovo si vzali hosté, kteří zásluhou Jiřího Staufčíka snížili na konečných 4:2. Naši hráči tak potvrdili vítězství z minulého víkendu z Hnojníku a zaslouženě získali další tři body.

TJ Depos Horní Suchá - Finstal Lučina 4:2 (2:1)

Branky: 2. a 83. Mikulec Martin, 29. Juranek Daniel, 75. Pócoš Lukáš - 45. Smichovič Ladislav z pok. kopu, 90. Staufčík Jiří, ŽK: 44. Tvardík Marek, Rozhodčí: Levinger Milan - Fanc Josef, Čuba Daniel, Počet diváků: 100

TJ Depos Horní Suchá: Tvardík - Kubjat, Baránek (83. Jeziorský), Kaleta, Čermák - Zima (64. Ryt), Pócoš, Petik, Příborský - Juranek (87. Čopák), Mikulec. Trenér: Zedník Miroslav a Bebenek Jaromír

Finstal Lučina: Balko - Bártek, Goroš, Prokeš, Tomíček R., - Tomíček K. (80. Geleta), Staufčík, Bubík, Mokryš - Petroš, Smichovič (68. Vojkovský). Trenér: Hruška René

Další mistrovské utkání jarní části 1. B třídy skupiny C sehraje náš tým v neděli 1. května, kdy se představí na půdě týmů TJ Smilovice. Utkání má naplánovaný začátek na 16:30 hodin

admin-maro