Doma opět bez vítězství, s Hrádkem jen remíza 1:1

05.05.2014 21:49

Naši hráči v sobotu 3. května sehráli na domácí půdě 22. kolo I.B třídy skupiny C proti týmu TJ Hrádek. Naši hráči v tomto mistrovském utkání jen remizovali 1:1. Jedinou branku našeho týmu vstřelil z přímého volného kopu René Kolder. Další mistrovské utkání čeká naše hráče v sobotu 10. května na půdě soupeře, a to na hřišti týmu TJ Sokol Hnojník.

TJ Depos Horní Suchá - TJ Hrádek 1:1 (0:0)

K tomuto zápasu není skoro co napsat, až na dvě situace v druhém poločase. První poločas se odehrál z velké většiny ve středu hřiště bez šancí na obou stranách. Druhý poločas se nesl ve stejném duchu, ale v 64. minutě domácí obraně utekl hostující hráč Matěj Brynda a své sólo bez problému zakončil - 0:1. V 75. minutě jsme kopali přímý kop cca z 23 metru, k němu se postavil René Kolder a pěknou ranou kolem postavené zdi poslal míč k levé tyči - 1:1. Poté už se utkání ve vlažném tempu jen dohrálo.

Branky: 75. Kolder René - 64. Brynda Matěj, ŽK: 29. Novák Dušan, 87. Kolder René, Rozhodčí: Ondračka Milan st. - Fanc Josef, Krokosz Zdislav, Počet diváků: cca 50

TJ Depos Horní Suchá: Richter - Bebenek, Novák, Kubját, Stebel - Zima, Petík, Jeziorský, Hromada (74. Sukač) - Baránek (74. Kolder), Příborský (87. Jašek). Trenéři: Menoušek Zdeněk a Zedník Miroslav, vedoucí mužstva: Zalejský Aleš

admin-maro