Doma opět bez bodů. Horní Suchá - TJ Sokol Nýdek 1:2

01.05.2014 20:15

Naši hráči ve čtvrtek 1. května předehrávali na domácí půdě 15. kolo I.B třídy skupiny C proti týmu TJ Sokol Nýdek. Naši hráči toto mistrovské utkání nezvládli a prohráli 1:2. Jedinou branku našeho týmu vstřelil David Jeziorský. Další mistrovské utkání čeká naše hráče v sobotu 3. května opět na domácí půdě proti týmu TJ Hrádek.

TJ Depos Horní Suchá - TJ Sokol Nýdek 1:2 (1:1)

Utkání jsme začali v mírném tlaku, hrálo se převážně na půlce soupeře, ale nevypracovali jsme si žádnou větší gólovou příležitost. Pár menších šancí stačila hostující obrana s gólmanem vyřešit. Od 15. minuty se začali probouzet i hosté a utkání nabralo rychlejší spád. Nutno říci, že se začal hrát hurá fotbal, nahoru dolů se spoustou šancí. Ve 22. minutě vystřelil z 25 metru Hromada a trefil břevno hostující branky. V zápětí jsme dostali možnost rozehrát přímý kop, který Hromada posadil na hlavu Jeziorského a náš nejlepší střelec poprvé rozvlnil síť - 1:0.

Ve 26. minutě se po výkopu našeho gólmana dostal k míči Příborský a vyslal krásnou tvrdou střelu na hostujícího brankáře, který si s ní ovšem poradil. Od tohoto okamžiku, přebrali taktovku hosté, kteří hrozili hlavně rychlými brejky. Z našeho vedení jsme se radovali jen dvě minuty, když hostům jeden takový brejk vyšel. Krásnou přihrávku za obranu zpracoval hostující hráč Frýda, poradil si i s našim brankářem a srovnal na - 1:1. Za dalších pět minut napřáhl z póza šestnáctky hráč hostí Mazurek a orazítkoval tyč naši brány. Hra se přelévala ze strany na stranu, šance se střídali na obou stranách. Ve 44. minutě jsme měli podruhé štěstí, když hosté po dalším rychlém brejku opět trefili tyč naši brány.

Po přestávce se obraz hry moc nezměnil, ovšem v 68. minutě jsme udělali chybu v obraně a hosté ji okamžitě využili 1:2. Snažili jsme se sice vstřelit druhý gól a vyrovnat stav utkání, v rozmezí 80 - 83 minuty jsme kopali čtyři rohy, ale svou nepřesností a špatným zakončením se nám to bohužel nepodařilo.

Branky: 25. Jeziorský David - 27. Frýda Filip, 68. Labaj Radek, Rozhodčí: Karas Michal - Jedlička Jan, Klimek Tomáš, Počet diváků: cca 150

TJ Depos Horní Suchá: Richter - Stebel, Novák, Kubját, Pietrasz (76. Bebenek) - Stachel (73. Kolder), Jeziorský, Hromada (58. Jašek), Zima - Sukač (60. Baranek), Příborský. Trenéři: Menoušek Zdeněk a Zedník Miroslav, vedoucí mužstva: Zalejský Aleš

admin-maro