Doma opět bez bodů. Horní Suchá - Lučina 2:4

01.06.2014 12:01

Naši hráči v sobotu 31. května sehráli na domácí půdě další mistrovské utkání 26. kola I.B třídy skupiny, a to s týmem TJ Finstal Lučina. Naši hráči v tomto mistrovském utkání prohráli po výsledku 2:4. Branky našeho týmu zaznamenali Martin Baranek a Ondřej Sukač. Další mistrovské utkání čeká naše hráče v neděli 8. června, kdy se představí na půdě týmu 1. FK Spartak Jablunkov.

TJ Depos Horní Suchá - TJ Finstal Lučina 2:4 (2:1)

Hrál se pro diváky velice atraktivní zápas, šance se střídali na obou stranách a kdyby v tomto zápase padlo 10 - 12 gólu nikdo by se asi nemohl divit. Diváci mohli být spokojeni, ale už ne tak trenéři. Obrany skoro jako by nebyli a spousta tutových vyložených šancí, které ale na obou stranách nebyli využity. Přesto jsme viděli pěkných 6 gólů.

Už ve 3. minutě vystřelil Stebel pěknou ránu z hranice šestnáctky, ale gólman hostí vytáhl míč na roh. V 6. minutě zahrozili poprvé hosté, když po centru z levé strany hlavičkoval Lukáš Kohut těsně nad. Hned za minutu kopali hosté přímý kop, k míči se postavil Krzyžánek a orazítkoval tyč naši brány, z následné dorážky Mikulec přestřelil. V 10. minutě přišel první gól utkání. Po dlouhém výkopu domácího gólmana se k míči dostal Martin Baranek a střelou pozemí k tyči poprvé rozvlnil sít - 1:0. I nadále se hrálo v solidním tempu, v 17. minutě další přímý kop hostí tentokrát zahrával Majer a opět trefil tyč. V polovině prvního poločasu přišla krásná rychlá akce domácích na jeden dotek po ose Kolder, Příborský, Baranek. Posledně jmenovaný zůstal úplně sám před prázdnou bránou, ale trestuhodně z pěti metru přestřelil. A tak trestali hosté. Ve 30. minutě přišel centr z pravé strany a nikým nepokryty Lukáš Kohut pohodlně skóroval - 1:1. Vyrovnaný stav utkání vydržel pouze šest minut. To do okamžiku kdy z 22 metru napřáhl Sukač a krásnou střelou překonal brankáře hosti Balka - 2:1. Do poločasu přišlo pár centrů na obou stranách, ale s těmi si oba gólmani poradili. Myslím, že první půli jsme byli lepším týmem, ale sami jsme se špatnou koncovkou připravili o vyšší vedeni.

Ovšem to co platilo v první půli, už nebyla pravda v druhém poločase. Nutno říct, že druhou půlku zcela ovládli hosté. V 54. minutě po zaváhání naši obrany si i s gólmanem poradil Martin Mikulec a srovnal na - 2:2. Tempo zápasu lehce opadlo, ale míč na svých kopačkách měli více hosté. V 79. minutě napřáhl z póza šestnáctky Rostislav Čubok a bylo to - 2:3. A abychom si kalich hořkosti vypili do dna, přišla další chyba v obraně, které opět využil Martin Mikulec a uzavřel tak stav utkání na konečných - 2:4.

Branky: 10. Baranek Martin, 36. Sukač Ondřej - 54. a 85. Mikulec Martin, 30. Kohut Lukáš, 79. Čubok Rostislav, ŽK: 65. Novák Dušan, 72. Baranek Martin, Rozhodčí: Pobořil Radek - Tisovský Ondřej, Sopoliga Lukáš, Počet diváků: cca 70

TJ Depos Horní Suchá: Richter - Pietrasz, Novák, Kubját, Sukač - Zima, Stebel, Hromada, Kolder (82. Szelong) - Příborský, Baranek (74. Ryt). Trenéři: Menoušek Zdeněk a Zedník Miroslav, vedoucí mužstva: Zalejský Aleš

TJ Finstal Lučina: Balko - Čubok (82. Janáček), Kohut M., Staufčík, Bubík (46. Jajkowicz) - Krzyžánek (46. Tomíček R.), Kohut L., Myšinský, Majer - Mikulec (87. Vojkovský), Tomíček K.. Trenér: Hruška René.

admin-maro