Dohrávku jsme na domácí půdě nezvládli

29.05.2014 15:24

Naši hráči ve středu 28. května sehráli na domácí půdě dohrávku 24. kola I.B třídy skupiny, a to s týmem TJ Sokol Fryčovice. Naši hráči v tomto mistrovském utkání prohráli brankou z 82. minuty 0:1. Další mistrovské utkání čeká naše hráče již v sobotu 31. května, kdy opět na domácí půdě přivítají tým Lučiny.

TJ Depos Horní Suchá - TJ Sokol Fryčovice 0:1 (0:0)

Za zmínku v tomto dohrávaném utkání snad stojí jen to, že do domácí branky se poprvé postavil 17- letý dorostenec Daniel Růža a zápas odchytal velice dobře.

Samotnému utkání by dle mého názoru slušela remíza. My jsme byli lepší v první půli, v druhém poločase zcela určitě hosté. Jediný a rozhodující gól padl v 82. minutě, kdy se do míče opřel z dobrých 25 metru hostující hráč Soško Michal, jeho ránu tečoval David Jeziorsky a míč skončil v naší síti 0:1. Na tuto tečovanou střelu nemohl ani náš gólman zareagovat. Ani dnes jsme nezlomili prokletí na domácí půdě a opět ztratili všechny body.

Branky: 82. Soško Michal, ŽK: 32. Novák Dušan, 68. Pietrasz Tomáš, Rozhodčí: Žvak Kamil - Chýlek Martin, Jantoš Pavol, Počet diváků: cca 50

TJ Depos Horní Suchá: Růža - Bebenek, Novák, Kubját, Pietrasz - Kolder (67. Chrobok), Jeziorsky, Stebel, Zima - Příborský, Sukač (63. Baránek). Trenéři: Menoušek Zdeněk a Zedník Miroslav, vedoucí mužstva: Zalejský Aleš

TJ Sokol Fryčovice: Ivánek - Vrtný Jan, Žůrovec, Soško, Janek - Šponiar, Staněk, Rumel, Hlavatý - Vrtný Ivo, Holub.

admin-maro