Další důležité a těžké utkání, v sobotu na hřiště Tošanovic

06.10.2016 21:00

Po prohře v minulém kole, kdy naši hráči prohráli v souboji o první místo na hřišti silného Jablunkova, čeká naše hráče další mistrovské utkání. V sobotu 8. října čeká náš tým další těžké utkání. V sobotu se totiž představí opět na půdě soupeře, a to na hřišti týmů FK Tošanovice. Další těžké utkání v podzimní části začíná v sobotu 8. října 15.00 hodin.

Naše mužstvo má za sebou velmi úspěšný start do nové sezóny, když z osmi dosavadních mistrovských utkání vyhráli celkem pětkrát, jednou remizovali a dvakrát prohráli, což pasuje náš tým na prozatímní třetí místo tabulky. První je díky výhře v minulém kole o tři body tým Jablunkova a druhou příčku drží s náskokem dvou bodů tým Raškovic. Naši hráči mají za sebou zatím domácí utkání s Lokomotivou Petrovice B (výhra 4:1), v Nýdku (výhra 1:3), doma s týmem Internacionál Petrovice (výhra 4:1), v Petřvaldě u Karviné (výhra 1:6), doma s Věřňovicemi (remíza 2:2), v Řepišti (prohra 4:0), doma s týmem TJ Sokol Dolní Lutyně (výhra 4:1) a dosavadní mistrovské utkání z minulého kola, kdy náš tým prohrál v souboji o první místo na hřišti Jablunkova výsledkem 2:0. Takže náš tým je po osmi odehraných kolech s celkovým počtem šestnácti bodů na 3. místě se skóre 23:13. Co se týče minulé sezóny tak naši hráči skončili v minulé sezóně na 6. místě s bilancí z šestadvaceti utkání - dvanáct výher, tři remízy a jedenáct proher. Skóre mělo naše mužstvo 68:49 a 39 bodů.  

To náš sobotní soupeř FK Tošanovice má bilanci z osmi dosavadních mistrovských utkání - vyhrál čtyřikrát, dvakrát remizoval a dvakrát odešel poražen. To tedy znamená, že tým Tošanovic je na čtvrtém místě a na náš tým ztrácí dva body. Tošanovický tým vstoupil do sezóny domácí prohrou s nováčkem z Věřňovic hokejovým výsledkem 4:5. Ve druhém utkání si už tým Tošanovic připsal tři body, pro které si přijel do Hnojníku díky výsledku 3:6. Třetí kolo náš sobotní soupeř zvládl a vyhrál doma s nováčkem z Řepiště výsledkem 5:1. Následně Tošanovice remizovali v Lučině výsledkem 1:1. Poté přišla první prohra v sezóně, a to na hřišti béčka Lokomotivy Petrovice poměrem 1:0. Tuto prohru napravil tým Tošanovic následně v domácím utkání proti Jablunkovu, kdy vyhrál 4:2. Tošanovice poté zvládly i domácí dohrávku proti Dolní Lutyni, kdy doma vyhrály 3:0, a v posledním dosavadním mistrovském utkání Tošanovice remizovali na hřišti Nýdku výsledkem 1:1. Tým zkušeného trenéra Jiřího Fabíka má na kontě z osmi utkání celkem čtrnáct bodů se skóre 24:14 a drží se na 4. místě. V minulé sezóně tým FK Tošanovice skončil na 11. místě a se šestadvaceti mistrovských utkání vyhrál devětkrát, jednou remizoval a šestnáctkrát prohrál. Skóre měl náš sobotní soupeř 51:76 a zisk 28 bodů. Vzájemná utkání v minulé sezóně zvládli lepé vždy naši hráči. Na podzim naši hráči doma vyhráli 4:1 a v jarní odvetě naši hráči vyhráli v Tošanovicích výsledkem 0:1. Jak dopadne vzájemný souboj v nové sezóně, se dozvíme v sobotu 8. října.

Další zápas I. B třídy skupiny C FK Tošanovice - TJ Depos Horní Suchá začíná na hřišti v Tošanovicích v sobotu 8. října od 15:00 hodin. Hlavním rozhodčím bude David Lalík, kterému na čarách budou asistovat pánové Jiří Picmaus a Robin Opěla. Delegátem utkání je pan Radoslav Kuběna. Přijeďte naše hráče podpořit v dalším těžkém utkání podzimní části!

Autor: Marek Chmiel