Čtvrtá výhra v řadě, TJ Petřvald - Horní Suchá 1:6

04.09.2016 21:31

Ve druhém venkovním mistrovském utkání v nové sezóně naši hráči TJ Depos Horní Suchá vyhráli v 5. kole 1. B třídy skupiny C na hřišti nováčka TJ Petřvald u Karviné vysokým výsledkem 1:6, když poločasový stav již byl 1:6. Čtyřikrát se trefil do sítě soupeře Daniel Juranek a jednou se trefila do sítě soupeře dvojice Martin Mikulec a Lukáš Pócoš.

Ve druhém venkovním mistrovském utkání v nové sezóně naši hráči TJ Depos Horní Suchá vyhráli v 5. kole 1. B třídy skupiny C na hřišti nováčka TJ Petřvald u Karviné vysokým výsledkem 1:6, když poločasový stav byl již 1:6. Do vedení v utkání se ale dostali domácí, když se prosadil ve 13. minutě Ondřej Kostka. Naši hráči však dokázali hned za minutu vyrovnat, když se prosadil Daniel Juranek. Poté v utkání padaly góly jen do domácí branky. Ve 29. minutě se prosadil svým druhým gólem v utkání Daniel Juranek a bylo to 1:2. Třetí gól našeho týmů přidal ve 35. minutě Martin Mikulec. Ve 40. minutě to již bylo 1:4, kdy se prosadil Daniel Juranek a završil tak ještě v prvním poločase hattrick v utkání. Minutu před poločasem přidal již pátý gól našeho týmů opět Daniel Juranek a výsledek pro domácí vypadal hodně hrozivě 1:5. A to nebylo v prvním poločase vše. V nastaveném čase se prosadil za náš tým Lukáš Pócoš a završil tak poločas z říše snů na 1:6 ve prospěch našeho mužstva. Ve druhém poločase se utkání jen dohrávalo a ani jeden z týmů se nedokázal prosadit a náš tým si tak domů odvezl zasloužené tři body za vysoké vítězství 1:6. Takže naši hráči si připsali další tři body a s celkovým počtem dvanácti bodů ze čtyř utkání jsou stálé na prvním místě v tabulce s náskokem pěti bodů. O další tři body se můžou postarat naši hráči v dalším domácím mistrovském utkání v sobotu 10. září proti dalšímu nováčkovi v soutěži, a to proti týmů TJ Sokol Věřňovice.

TJ Petřvald u Karviné - TJ Depos Horní Suchá 1:6 (1:6)

Branky: 13. Kostka Ondřej - 14., 29., 40. a 44. Juranek Daniel, 35. Mikulec Martin, 45. Pócoš Lukáš, ŽK: 60. Hradil Pavel, Rozhodčí: Tvardek Erik - Poledník Radek, Futerko Martin, Počet diváků: 100

TJ Petřvald u Karviné: Jonšta - Kostka (66. Karkoška), Budina T. (46. Dittrich), Slíva, Orlický - Knor, Volný, Laurenčík (46. Kolek), Förster - Budina L. (46. Biela), Sobek (84. Marek). Trenér: Sikora Miroslav

TJ Depos Horní Suchá: Lincer - Čermák, Baránek, Kubjat, Hradil - Příborský, Čopák, Pócoš (60. Jeziorský), Pavlík (63. Szotkowski) - Juranek, Mikulec (70. Zima). Trenér: Zedník Miroslav a Bebenek Jaromír

Další mistrovské utkání jarní části 1. B třídy skupiny C sehraje náš tým v sobotu 10. září, kdy se představí na domácím hřišti proti týmů TJ Sokol Věřňovice. Utkání má naplánovaný začátek na 16:00 hodin.

Autor: Marek Chmiel